Euro je v Zaměření, jak FOMC Držet Úrokové Sazby

 
Nyní, že setkání Federální Rezervní systém Spojených Států se za nás, a víme, že výsledek je "ne výlet" – trhy vytáhl klasický falešný tah. V pátek, den po rozhodnutí Fedu bylo oznámeno, viděli jsme trzích vymazat všechny americkému dolaru se pohybuje a zmáčknout skoro všechny dolar medvědi.

Pevně věřím, že toto je předurčen být zrušena opět. Hledám USDJPY ponořit pod 116 na střednědobém horizontu, jakož i pro EURUSD pop nad 1.16.

Základní pohled ukazuje, Euro pod tlakem. Jako Fed není pohybující se na ceny, to vyvíjí tlak na Draghi a Spol zmírnit některé více. Slyšeli jsme, Draghi řekl, že Fed a ECB (Evropská Centrální Banka) oblasti jsou na různé cesty mnohokrát. To způsobilo, Euro ztrácet půdu pod nohama vůči americkému dolaru a oslabení celého představenstva obecně.

Nedávné Fed rozhodnutí může znamenat, že ECB bude rozšiřovat QE (Kvantitativní Uvolňování) programu, (jak se říkalo v posledních několika dnech). Rozšíření může přijít dvěma způsoby: buď ECB zvýší své měsíční nákupy ze současných 60 miliard eur/měsíc nebo lhůta pro ukončení nákupu dluhopisů programu bude odložena. FYI: kvantitativní uvolňování ECB je naplánováno až do září 2016. Jakékoli prodloužení této lhůty bude reprezentovat více uvolnění.

Tento týden, Draghi bude svědčit před Evropský Parlament Hospodářský a Měnový Výbor a ten může naznačit další uvolňování. Pokud je to případ, očekávat, že obnovený tlak na Euro.

Jak již bylo zmíněno na začátku tohoto článku, jsem optimistický EURUSD a medvědí USDJPY ale také pro EURGBP a EURJPY vzhůru. To je pro mě kloní k názoru, že rychlost EURUSD by se měl pohybovat vzhůru, bude silnější než přesunout USDJPY bude muset dolů. To bude v zájmu EURJPY cestovat do 140-141 úrovni, konečný cíl.

USDCAD bude v centru pozornosti, stejně tento týden jako Guvernér Poloz je mluvení v pondělí a Maloobchodní Tržby budou zveřejněny. S přihlédnutím k nedávné ropy OPEC cíle, (mluví se o olej se stěhuje do $80 úrovni), můžeme vidět nový trend vyšší pro Kanadský dolar, takže jsem favorizovat nevýhodou této dvojice s 1.2860 v zaměření.

Nejnovější články: