Kanadský Dolar Klesá Na Bydlení Se Týká

 

Kanadský dolar začal jeho klesající trend vůči hlavním G10 soupeři včera ještě jako federální vlády přinesla návrh, který by schválit historické USMCA (USA-Mexiko-Kanada Dohodě). Jedním z důvodů slabosti vidět v loonie je, že Bank of Canada (BOC) se nepředpokládá zvýšení úrokové sazby nejméně do federální volby plánované na říjen. V posledních 24 hodinách, USD/CAD měnový pár shromáždil z nízké 1.3433 na vysoké 1.3498.

Ve snaze, aby ratifikovaly USMCA obchodní dohody, Kanady Ministra Zahraničních Věcí Chrystia Freelandová naznačené Způsoby a Prostředky návrhu v poslanecké Sněmovně iniciovat schvalování USMCA obchodní dohody. Quentin oznámil Parlamentu, že očekává nová severoamerická obchodní dohoda musí být ratifikována před uplynutím navrhovaných právních předpisů v červnu.

"Jsem přesvědčen, že se nám bude dařit v pohybu vpřed. Samozřejmě, že do vstupu této dohody v platnost nezávisí pouze na Kanadu."

Chrystia Freelandová vyjádřil své myšlenky o ratifikační proces: "To bude pro nás zajímavé slyšet od Vice-Prezident [Mike] Pence o NÁS domácí ratifikační proces."

Pro USMCA dohody, aby se stal právní, legislativní tělo ze všech stran podílejících se na dohodu musí ratifikovat dohody. V USA, Republikáni prohlásili, že budou hlasovat ve prospěch smlouvy, pokud povinnosti jsou zrušeny, zatímco Demokraté se rozhodli vrátit se jednat pouze v případě, Mexiko zlepšuje pracovní zákony. V Mexiku, dohoda je v pohybu vpřed, aby získali schválení typu podle nového Prezidenta Andrés Manuel López Obrador, který zajišťuje předávání zákona, která túry mzdy Mexických pracovníků.

Zejména, BoC se dnes sejdou k diskusi měnové politiky. Účastníci trhu předvídat centrální banka opustit současné době úrokové sazby beze změny na 1,75 procenta. I když na trhu s bydlením fungoval dobře v posledních několika měsících, někteří ekonomové předvídat slabost v roce 2020. David Doyle, Severní Americký ekonom a Kanadských trzích stratég s Macquarie Group, poukázal na to, že série pěti-leté fixní sazby hypoték se o reset a další vlna se bude dít, když se domácí ekonomika zpomaluje.

"Kde jsem se více zajímat o bydlení ve skutečnosti je, jak jsme se přesunout do roku 2020, je, že míra reset pěti-leté hypotéky s pevnou sazbou držitelé pohybuje opět vyšší, a to 75-80 bazických bodů. Takže pro mě je riziko pro 2020, které potenciálně, je tu další záchvat slabosti přichází na bydlení v celé zemi.

Pokud se to samé stane v roce 2019 a máte utlumený růst úrovně přichází, otázka je, co to znamená pro rok 2020? A myslím, že tam jsou některé protiinflační rizika spojená s tím."

Výše uvedené skutečnosti naznačují, že páru USD/CAD bude i nadále optimistický v krátkodobém horizontu.

Technicky, páru USD/CAD prolomil rezistenci na 1.3470. Této úrovni se očekává, že působí jako podpora. Měnový pár je také obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, indikátor hybnost je také dosažení nových maxim. Jako výsledek, můžeme očekávat, že USD/CAD měnový pár pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: