Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 25. července 2018

Kryptoměna trh nadále zůstává optimistický, s Bitcoin obchodování v blízkosti $8,300. Více faktory přispěly k tomu je strmé rally z úrovně o 5,750; zařazení Bitcoinu do osnov CFA, novinky z Blackrock zkoumání blockchain a cryptocurrencies, zvýšení potenciálu pro Bitcoin ETF, a G20 je opatrně optimistická prohlášení o možném dopadu cryptocurrencies na světovou ekonomiku.

Zvýšení na hlavní proud přijetí blockchain technologie má vypracované velké tech společností, kteří používají své odborné znalosti nabídnout blockchain souvisejících služeb. Google je nejnovější nabídka Blockchain-as-a-Service (BaaS) ve spolupráci s blockchain zaměřené společnosti, Digitální Aktiva a BlockApps. Google nabízí řadu DLT řešení na Google Cloud Platformě (GCP), který umožňuje uživatelům, aby prozkoumala možné případy použití relevantní pro jejich podnikání. Další tech giganty, kteří již nabízí BaaS řešení jsou: IBM, Oracle, Microsoft a Amazon Web Services.

Čínská Státní Drug Administration, založené na diskrétní zprávu, zahájila sonda na Changsheng Biotechnologie a zjistil, že farmaceutické společnosti poskytl falešné údaje týkající se jeho vakcína proti vzteklině drog. Zprávy přitahovalo rozšířenou odsouzení a to jak v Číně a na mezinárodní úrovni, uprostřed obav, že vakcína nemusí sloužit svému účelu. Vakcína byla odvolána a výroba byla zastavena. Incident zvýšil zavolat na blockchain přijetí ve farmaceutickém průmyslu. Pokud by byla provedena, historii výroby a distribuce vakcíny mohou být studovány v libovolném čase na tamper důkaz ledger.

End-to-end šifrované e-mailové poskytovatele ProtonMail naznačil, že může se obrátit na kryptoměna trhu získávat finanční prostředky přes počáteční mince nabízí. E-mailové služby, začala o tři CERN vědci, již začala dostávat podporu od kryptoměna společenství jako služba nabízí podporu pro Bitcoin platby.

Bank of England je v současné době reviduje své inter-bank platební systém vypořádání. V tomto ohledu, banky potvrdila, že vylepšenou real-time gross settlement (RTGS), platformu, bude schopen komunikovat se systémy, systémem distribuované účetní knihy následující proof-of-concept studiích s Clearmatics Technologií, Baton Systémy, R3 a Token. Zejména centrální banky usadí přibližně 500 liber miliard eur mezi bankami za den.

 

EOS (EOS)

EOS, která zahájila svou mainnet v prvním týdnu června, je vytváření nových záznamů denně, jak daleko, jak počet operací za sekundu je znepokojen. Blockchain síť, která má pouze 21 blok výrobci, hit rekord 3097 transakcí za sekundu. To je daleko vyšší než 7 transakcí za sekundu zaznamenány na Bitcoin (BTC) síť a 15 operací za sekundu zaznamenány na Ethereum (ETH) sítě. Hedge fond manažer Mike Novogratz se domnívá, že EOS bude brzy kříž na 50 000 transakcí za sekundu. Přečtěte si více zde.

 

Wanchain (WAN)

Jedním z hlavních problémů, kterým čelí blockchain sítí, na rozdíl od škálovatelnost, interoperabilita. Většina blockchain sítě nejsou kompatibilní s ostatními. Wanchain, který se rozvíjí na světě jen interoperabilní sítě blockchain, zahájila Wanchain 2.0. Blockchain je plně napojen na síť Ethereum. Řetěz usnadňuje bezproblémové předání éteru tokeny z Ethereum blockchain na Wanchain platforma, kde žetonů bude nahrazen ekvivalentní WETH žetony. Přečtěte si více zde.

 

 

Naše Forex Obchodování, Plán

Bitcoin. Bitcoin (BTC), po rallye o 41% za měsíc, je vidět nějaké vyčerpání. Kryptoměna je schopen přejít k hlavní rezistenci na 8,450. Dále DSS Bressert indikátoru je v překoupené oblasti. Proto očekáváme korekci.

Plánujeme těžit z sestupný trend tím, že půjdete na krátké 8300 úrovní, s úmyslem, aby účetní zisk blízkosti 8000. Aby se minimalizovaly ztráty, bychom místo stop loss, aby se v blízkosti 8400.

 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Ethereum. Ethereum (ETH) našel silný support na 420. Na vyšší straně, další rezistence se očekává, že jen na 610 úrovně. Dále DSS Bressert indikátoru stoupá. Takže, očekáváme, že kryptoměna začít pohybující se brzy.

Využít očekávaný vzestupný trend, chceme vsadit na call opce, které nabízí binární broker. Možnost by měla být platná pro období jednoho týdne. Navíc, aby se jít dopředu s plánovaným obchodem, ETHUSD pár by měl být obchodování v blízkosti 420 dolarů v kryptoměna trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: