Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 11. července 2018

Kryptoměna trhu se obrací makléřského po dvou po sobě jdoucích dnech uptrend. Bitcoin (BTC), který je hlavní hnací silou na trhu, se snaží pohybovat nad 7000 dolarů úrovni. Zatímco kryptoměna investorů a nadšenců jsou zklamáni, bankéři mohou být docela ulevilo slabost vidět na trzích.

Čínská centrální banka uvedla, že omezení uložená na cryptocurrency trading se ukázala být obrovský úspěch. Podle údajů, které poskytla lidová Banka Číny (PBoC), Čínský jüan představovaly pouze 1% všech Bitcoin obchoduje po celém světě, ale yuan (Renminbi)-Bitcoin obchodů představoval více než 90% Bitcoin obchoduje v září 2017. Čínské vlády se stal napjaté a zakázala používání Renminbi na koupi cryptocurrencies, a tolik, kolik 88 kryptoměna burzy byly zavřeny. Manžílek a OKCoin (přejmenována OKEx) přesunula své sídlo v Singapuru a na Maltě, v tomto pořadí. Nicméně, podle výzkumu provedeného Imperial College v Londýně, tam je nic, co může zastavit cryptocurrencies od získání masové přijetí.

Vědci předpokládají, že Bitcoin by mohl být široce používán platebních prostředků během deseti let. Výzkum papír s názvem "Kryptoměny: Překonání Překážky Důvěry a Přijetí" předepisuje kritéria nezbytná pro Bitcoin, aby se stal preferovaný způsob platby. Pro masové přijetí, Bitcoin se musí stát uchovatel hodnoty, a to by mělo pak fungovat jako prostředek směny. První pravidlo je již setkali. Vědci se domnívají, že sekundární faktor bude také být splněny v nadcházejícím desetiletí.

Otevřete Minerální, online kovových koncentrátů exchange, pracuje na vytvoření konsorcia těžební společnosti a finanční instituce k vytvoření blockchain platforma pro minerální obchodování a logistiky. V tomto ohledu, Swiss-založené Open Minerální vstoupila do partnerství s USA základny ConsenSys vytvořit Minerac; platforma, která si klade za cíl zlepšit účinnost minerální obchodních a dodavatelských řetězců. ConsenSys má zkušenosti z budování obdobných platforma pro olej a obchodu, financí, průmyslu, přes který používá síť Ethereum, aby usnadnila platformy. Bývalý obchodníci Glencore vytvořil Otevřít Minerální on-line platforma v loňském roce. Platforma umožňuje těžebních společností a subjektů zabývajících se tavením, aby se zabránilo třetích stran, což má za následek úspory nákladů při obchodování koncentráty.

Bitmain, jež téměř ovládá 51% z Bitcoin těžby, je investice 50 milionů $v IPO (initial public offering) Opera Ltd. Tvůrce prohlížeče Opera plánuje zvýšit mezi $300 milionů a 400 milionů dolarů Série B kolo financování. Opera plánuje prodat 50 milionů dolarů v hodnotě akcií na Bitmain a 10 milionů dolarů v hodnotě akcií na dva investoři.

 

Cardano (ADA)

Charles Hoskinson, Cardano (ADA), spoluzakladatel a generální ŘEDITEL společnosti IOHK, byl nedávno pozván na návštěvu Google UK. Po schůzce, Hoskinson provedla překvapení Reddit ask Me anything (AMA) relace, ve které prozradil, že Google požádal ho o kryptoměna sektoru a Cardano technologie, atd. Hoskinson také uvedl, že on vysvětlil manažeři společnosti Google, jak Cardano používá malou část technologie společnosti Google, a navrhl, jak může Google využít Cardano inovativní technologie. Přečtěte si více zde.

 

Qtum

Qtum je decentralizovaný inteligentní smlouvy platforma, která umožňuje anonymní strany, aby se transakce bez účasti centralizovaných strany. To je o tom, získat si reputaci jako první blockchain, na kterém film je propuštěn. Vevue, video, výměnu a autorských práv platforma založená na Qtum blockchain, je v plánu vydat film s názvem "Žádné Poštovné Nezbytné." Příběh je o počítačový hacker, který se zamiluje do vdovy. Uživatelé budou moci platit v crypto, aby dívat na film na desktop a mobilní zařízení. Platforma odráží flexibilitu Qtum blockchain ve službě reálných případů použití. Přečtěte si více zde.

 

Naše Forex Obchodování, Plán

Litecoin. Litecoin je, že tvoří klesající trojúhelník vzor, jak je znázorněno na obrázku níže. Kromě toho, další důležitou podporu pro LTCUSD pár je jen na 76. Stochastický oscilátor zůstává v medvědí oblasti. Proto, hlubší pokles se očekává.

Zisk z poklesu, můžeme jít krátké v LTCUSD pár poblíž 76, s stop loss nad 85. Pokud Litecoin se pohybuje dolů, jak je uvedeno pomocí technických ukazatelů, pak jsme se kniha zisk poblíž 56.

 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Zvlnění. Ripple (XRP), je naše volba aktiva k obchodování v binárním trhu. Kryptoměna má zlomené významnou podporu 0.48, jak je uvedeno v cenovém grafu níže. Indikátor MACD má zkřížené pod nulu čtení a je v pohybu směrem dolů. Proto očekáváme, že XRPUSD pár zůstat makléřského v krátkodobém horizontu.

Rádi bychom obchodu Zvlnění token je pokles o investování do opce smlouvy. Volba by měla zůstat aktivní po dobu jednoho týdne. Navíc jsme raději cena Zvlnění být kolem $0.45 na investování do opce.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: