Obchod Glencore Těžební jako Komodity Stále Medvědí

 
Glencore PLC (LON:GLEN) je poměrně unikátní společnost, v tom smyslu, že se snaží uspět v hornictví, odvětví, které je pohmožděné komodity prodat-off v letošním roce. To pak bojuje tuto slabost s jeho komoditní obchodování ruku. V podstatě máme co do činění s firmou, která se snaží zisk v obchodování arena a použít tyto zisky, aby se to v těžebním sektoru.

V teorii, kombinace může být úspěšný, ale v praxi 2015 byl těžký rok, přinejmenším.

Čína je slabost v poslední měsíc jen klade větší tlak na komodity, jako je Zlato, Palladium, Měď a Železo, jsou nižší. Neexistují žádné známky toho, že tento slabý postoj je jít pryč v dohledné době. Nemáme žádné dna, nemluvě o žádný zvrat známky jsou v nedohlednu. To by mělo vážit těžce na každého, kdo se spoléhá na růst cen komodit zvyšuje.

Oběti nízké ceny může být vidět všude. Vezměte Austrálie například: více než jedna třetina Australských vývozu do Číny. Z těch vývoz drtivou většinu představují komodity jako uhlí, měď, železo, ropa. Těžební sektor společnosti, proto doufám, že současné rout na komodity je pouze dočasné. Nicméně, při pohledu na Glencore grafy, technická analýza naznačuje další z stejné v krátkodobém/střednědobém horizontu.

Jsem favorizovat opce na toto aktivum. Poklesly z více než 500 liber/akcii v roce 2011, a aktuální ceny jsou v kč 130 prostoru – což je docela jízda. Problém s touto pohyb směrem dolů vychází ze skutečnosti, že se zdá být cyklický, ale cyklus, medvědí, je daleko od konce. Jedna věc, kterou upoutá pozornost: psychologické úrovni 100 je příliš blízko pro trh, není to zkusit a rozbít – to je další medvědí znamení.

Stále z technického hlediska, zdá se, že zlomit nižší od 300 prostoru přišli po trojúhelníku byla dokončena, a měří pohyb tohoto trojúhelníku se zdá bodu hluboko pod 100.

Všichni ve všech, já jsem makléřského na GLEN, jak jsem očekávat, že úroveň 100 ustoupit a dát možnosti jsou název hry. Co bych udělat, je rozdělit částku investovanou do dvou různých dílů a obchodují opce na současných 129 úrovni s konci září datum vypršení platnosti. Pak další polovina bude vyčleněno na nákup put opce, pokud/až 150 úrovní přichází, stále s konci měsíce expirace.

Nejnovější články: