Kraft Heinz Vrhá 27% Po odeslání 4. Čtvrtletí Ztrátu Ve výši 12,5 miliardy kč

 

Akcie Kraft Heinz Inc. (Nasdaq: KHC) viděl jejich nejhorší podzim v pátek, poté, co třetí největší potraviny a nápoje společnosti v Severní Americe vykázaly proudu do ztráty ve 4. čtvrtletí 2018, oproti zisku ve stejném období loňského roku. Majitel kultovní značky jako Oscar Meyer a Želé také chyběl Konsensus odhadů (jak zisk a příjmy) analytici, vzal masivní účtovat více než $15 miliard, sekl dividendu o třetinu, a prozradil, že to byl obeslán AMERICKÉ SEC (Securities and Exchange Commission).

Následující řetězec špatné zprávy, akcie Kraft Heinz propadla 27.46%, aby uzavřel na $34.95. Zejména, akcie se nikdy klesla pod $41 poté, co společnost byla upředena z Mondelez International, výrobce značka Cadbury čokoláda, v roce 2012. Společnost skončila v pátek s tržní kapitalizací ve výši 43 miliard$, eroze 16 miliard dolarů mezi čtvrtek a pátek je blízko. Překvapivě, ještě předtím, než zisk zpráva byla zveřejněna, Kraft Heinz byly akcie čelí hněv investorů, ztrácí 48% v minulém roce.

 

$15,4 miliardy odpis tlačí Kraft Heinz hluboko do červených čísel

Chicago, Illinois-založené společnosti, vykázala příjmy ve výši $6.89 miliard ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2018, mírně z $6.84 $ ve stejném období loňského roku, ale pod FactSet Konsensu odhad $6.94 miliard.

Za čtvrtletí končící prosince 2018, společnost vykázala ztráty ve výši $12.61$, nebo $10.34 na akcii, ve srovnání s čistým ziskem ve výši $8,0 miliard, nebo $6.52 na akcii v období předchozího roku. Hlavním důvodem ztráty je 15,4 mld poškozením starosti týkající se strmý pokles ocenění, že mnoho z jeho podnikání, nejvíce prominentně Oscar Mayer a Kraft ochranné známky.

Bez poplatků, pátý-největší potravin a nápojů společnost vykázala upravený zisk z $0.84 na akcii v posledních čtvrtletí, dole od $0.90 na akcii v období předchozího roku a pod Wall Street analytiků odhad z $0.94 na akcii.

Po slabé výsledky, Kraft Heinz snížila dividendu 40 centů na akcii, z 62,5 podíl.

$15.40 miliardy odpis byl nejen jedním z největších zaznamenaných poplatky ve firemní historii, ve skutečnosti, to bylo jen sedmý nejvýznamnější odpisu od roku 2009. Jakým způsobem oslabení společnost je přírodní sýr, obchodní, Kanadě maloobchodní činnosti, a Oscar Mayer uzeniny podnikání byla provedena, je zcela unikátní.

V roce 2015, Kraft a Heinz se stal jediný subjekt na základě smlouvy o fúzi opírající se o private equity společnost 3G Capital a Berkshire Hathaway Inc., firma ve vlastnictví miliardář a investor Warren Buffett, který je také odkazoval se na jako Věštec z Omahy. Sloučený subjekt se pokusil snížit náklady a zvýšit svůj spodní řádek. Nicméně, firma začala čelí otázky vztahující se k účetnictví, brzy poté, co bylo zjištěno. Mysl-vrávorání 15,4 mld poškozením účtovat nakonec vedl společnost k záznamu masivní ztráty.

O snížení poplatku, výzkumná firma Audit Analytics napsal pro své klienty takto: "Docela neobvykle, ledvin byl vyvolán krátkodobý vývoj ve druhé části roku 2018, oproti běžné zhoršení hodnocení."

Kraft Heinz provedena pravidelná roční testování snížení hodnoty ve druhém čtvrtletí roku 2018, a v důsledku toho se některé poplatky v 3Q18.

Kraft Heinz, v té době, bylo oznámeno, "pět z našich 20 zpravodajské jednotky každý měl přebytek reálné hodnoty více než jeho účetní hodnota je nižší než 10%."

Audit Analytics poukazuje na to, že odpis ve třetím čtvrtletí byl varováním toho, co přijde. Základní měkkost v podnikání řídil společnost, aby se masivní poplatku.

Vedení Kraft Heinz už není dána žádná lhůta k vyřešení problémů. Management předpovídá upravená EBITDA zisk mezi $6.30 $ a $6.50 miliard jen v roce 2020, pod $7,08 miliardy zaznamenány pro fiskální rok 2018 a daleko nižší než očekávání analytiků ve výši $7.50$.

V konferenčním hovoru Finanční ředitel David Knopf řekl: "i Když jsme očekávat, že vzít krok zpět v roce 2019, jsme stále přesvědčeni, v poskytování konzistentní růst zisku od roku 2020, který je řízen plně využít v náš prospěch značky, struktury nákladů a kapacit."

Společnost také odhalila, že to byla předvolána před Komisi pro cenné Papíry USA, což vyvolalo interní šetření, které vedlo k 25 milionů dolarů zásob účetní korekce.

Na vyšetřování SEC, Knopf řekl: "společnost byla oznámena podle SEC o vyšetřování společnosti v oblasti zadávání veřejných zakázek. Po tomto, jsme provedli velmi důkladné interní vyšetřování s podporou nezávislé advokátní kanceláře a účetní firmy, a zjistili jsme, že jsme měli hlášeny $25 milionů, v předchozích obdobích, které máme rezervované v Q4 2018. Dát to do kontextu, jak se to srovnává, celkově zadávání veřejných zakázek byla více než $11 miliard, což vylučuje Velké Čtyři komodity strávit. Takže tato nepřesnost nebyla materiál pro naši současnou nebo předchozí rok, účetní závěrky, a konečně, dokázali jsme realizovat několik vylepšení vnitřní kontroly a vzal nápravná opatření ke zmírnění pravděpodobnost, že se to stane znovu."

Několik předních analytiků snížila zásoby poté, co byly vyhlášeny výsledky.

Stifel směrem dolů revidované akcie z "buy" na "hold", zatímco sekání, cílová cena od 72 dolarů na $35. V poznámce pro klienty, Stifel analytici napsal: "Jako konferenční hovor, stisknuté na večer, závažnost špatných zpráv se zdálo, pouze zvýšit."

Zatímco oslabení Kraft Heinz z nadváhou na neutrální, JP Morgan analytici řekl: "Byt, zmenšil a páková je žádný způsob, jak projít životem." Navíc, JP Morgan snížit cílovou cenu na $37 z 52 dolarů.

Stejně tak analytici UBS snížila zásoby rating na neutrální z koupit a zdobené cílovou cenu na $39 z 55 dolarů.

PiperJaffray - Snížen na neutrální z nadváhou

Barclays – Snížila na stejnou váhu z nadváhou

Bank of America Snížila na neutrální z koupit

UBS – Snížen na neutrální z koupit

Technicky vzato, akciový je obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, stochastický oscilátor je v medvědí oblasti. Akcie se zatím najít podporu. Jako výsledek, můžeme předvídat skladem přesunout dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: