BNY Meloun Připojí Blockchain Zaměřena Marco Polo Sítě

 

Kryptoměna trhu viděl obrovské volatility včera, s Bitcoin (BTC) ponořením pod $7,000 a odrazila ode dna rychle dosáhnout $7,500 úrovně. Zprávy z Jižní Koreje Upbit cryptocurrency exchange hacking incident vyvolal paniku prodej na trhu. Nicméně, trh odskočil po výměně garantované platit investoři za dva týdny. Téměř 50 milionů dolarů v hodnotě kryptoměna byl podveden hacker. Mnoho crypto nadšenci se domnívají, že je zasvěcený práci.

Ether (ETH), nativní šifrovací z Ethereum blockchain, také klesla pod $146, než se zotavuje na $152 úrovní, což představuje nárůst o 3,4% v posledních 24 hodinách. XRP má také získal 1,6% na obchodu na $0.2250. Další významné altcoins, který získal v posledních 24 hodinách patří TRON (TRX-$0.0160, 5.1%), Monero (XMR-$55.38, 8.3%), Huobi (HT-$2.67, 4.4%), IOTA (IOTA-$0.2170, 3.1%), Litecoin (LTC-$47.82, 2.6%), Ethereum Classic (ETC-$3.95, 2.7%), Stellar (XLM-$0.0585, 1.3%), Cardano (ADA-$0.0384, 5.4%), Bitcoin Hotovosti ($220.11, 4.6%), EOS (EOS-$2.68, 3.4%), Binance Mince (BNB-$16.02, 3.7%), Tezos (XTZ-$1.26, 2.3%), LEO (LEO- $0.9161, 0,1%) a OKB (OKB-$2.24, 4.6%). Na altcoins (top 20 seznam), které mají ztracené země v posledních 24 hodinách jsou Dash (DASH-$49.99, -0.1%), Cosmos (ATOM-$3.70, -0.3%) a Drátěný (LINK-$2.20, -1.5%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Thajsko zvažuje blockchain technologie pro náhrady na další daně

Thajsko uvažuje použití blockchain technologie na vrácení zvláštní daně zaplacené vývozci ropy. Konkrétně, Patchara Anuntasilpa, ředitel Spotřební Oddělení, uvedl, že změna převažující proces vrácení daně je plánováno použití blockchain-poháněl platforma. Ministerstvo očekává, že vrácení daně platformu jít žít do poloviny příštího roku.

Patchara podrobné, že zamýšlené daňové odplata platforma usnadní vývozci ropy odvádět spotřební daň a požadovat náhrady dodatečných daňových poté, co palivo je dodáno. Zdůraznil, že blockchain technologie by zlepšit schopnost oddělení v kontrole daňových plateb.

Jako datum, vývozci ropy musí předložit papírové dokumenty pro uplatnění nároku na daňové relaxace a kontrolní proces není dokonalý. Spotřební Oddělení bude partner s Krungthai Bank vybudovat blockchain-poháněl vrácení daně platformu, která je jednou ze tří pokusů ventures. Další snahy jsou e-bankovní záruky, roční poplatek za převod na tabák a alkohol, a licence na distribuci pro hrací karty.

 

Ghana vyšetřování CBDC

Ernest Addison, Guvernér Bank of Ghana (BoG) uvedl, že Ghanské Republice studuje výhody a nevýhody centrální banka digitální měna (CBDC). Addison, ekonom, také ukázal, že centrální banka je zapojena do projektu, který si klade za cíl rozvíjet a zkušební CBDC. Zároveň přináší hlavní projev na 23. Národní Bankovní Konferenci, Addison zdůraznit, že CBDC úsilí by být prováděny v pískovišti "s možností vydávání e-cedi v blízké budoucnosti." Ghana národní fiat měna se nazývá jako cedi.

BoG guvernér tvrdil, že CBDC soudu je v souladu se zemí, je pokus digitalizovat bankovní a finanční průmysl. Addison řekl, že "Digitální finančních technologií bude i nadále definovat budoucnost našeho bankovnictví zkušenosti." Addison dále poukázal na to, že mobilní peníze objemy transakcí se zvýšil z $982 milionů eur v roce 2017 na $1.40 miliard v roce 2018.

Kromě toho, BoG povolil Ghana Komerční Banka (GCB Banka), největší banka podle objemu aktiv pod správou, vydávat e-peníze.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Bitstop spolupracuje se Simonem Centra pro Bitcoin Bankomaty na různých místech

Bitstop, provozovatel Bitcoin (BTC) Atm (automatic teller machines), se připojil k ruce se Simonem Centra, které provozuje největší nákupní centrum v USA, nasadit Bitcoin Bankomaty na několika místech. Miami-založené Bitstop již provozuje Bitcoin Bankomaty na pět míst v Simon Center v Kalifornii, Gruzie, a Florida. Bitstop co-zakladatel a generální ŘEDITEL společnosti Andrew Barnard poukázal na to, že ATM stroje byly nasazeny před začátkem prázdnin.

"S strategické načasování této nové instalace Bitcoin Bankomaty na Simon Mall místech, mohou zákazníci pohodlně koupit Bitcoin, zatímco dělá svůj Černý pátek a Vánoční dovolenou nakupování."

Licencovaná a regulovaná firma Bitstop si klade za cíl rozšířit své bankomat sítě, s více než 500 zařízení na konci příštího roku. Zejména, v polovině října, Bitstop oznámil, že instaloval Bitcoin ATM na Mezinárodní Letiště v Miami.

 

Bank of New York Mellon se stává členem Marco Polo Sítě

Bank of New York Mellon (BNY Mellon) se stala nejnovější členkou Marco Polo, Síť, obchod, finance sdružení, které vzniklo tím, že blockchain-zaměřené softwarové společnosti R3. AMERICKÉ finanční instituce, která spravuje více než $1.90 bilionů dolarů v aktivech, si klade za cíl rozšířit své technické znalosti a studovat, jak blockchain technologie mohou být použity pro zlepšení jeho financování obchodu související procesy. V tomto ohledu, BNY Mellon bude provádět ověřování programu pomocí blockchain technologie. Nakonec, banka má v úmyslu skoncovat s papíru-založené postupy a digitalizovat své činnosti.

Marco Polo je dva-rok-starý sdružení top mezinárodní bankovní a finanční instituce. Sítě byl vytvořen prostřednictvím partnerství mezi R3 a Irské technologické společnosti TradeIX, a může se pochlubit členů, jako jsou nizozemské ING, Japonské MUFG, francouzské BNP Paribas, Bank of America, a francouzská Credit Agricole.

Oliver Belin, marketingový ředitel v TradeIX, prozradil, že Marco Polo sítě má 31 členů k dnešnímu dni, s 28, že banky a zbývající tři jsou R3, TradeIX, a Mastercard. Belin také poukázal na to, že BNY Mellon je logo budou zahrnuty do Marco Polo webové stránky.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: