Základy Pro Euro Rally Proti Kiwi Dolar

 
Na pár EURNZD klesla z 1.6930 na 1.6730 během posledních tří obchodních seancí. Euro, dolar prodat byla vyvolána 4,9% nárůst průměrné ceny mléčných výrobků v aukci provedena na 16. ledna. Téměř 95% mléčné výrobky vyrobené na Novém Zélandu je dodáván v zámoří. Kromě toho, průměrná cena, za kterou mléčné výrobky změnila majitele, byla 3310 $za tunu. Nový Zéland zemědělců vyžadují minimálně $3,300 zlomit dokonce. Všechny tyto skutečnosti posílil novozélandský dolar vůči Euru, dolar. Domníváme se však, že sestupný trend bude krátký žil a EURNZD páru se odrazí zpět v dny dopředu z důvodů uvedených níže.

Podle Jason Wong, měnový stratég Bank of New Zealand, New Zealand dollar bude zase slabá v důsledku rostoucí globální úrokové sazby scénář. Tradičně, Nový Zéland používá nabídnout vyšší úrokové sazby, ve srovnání se svými G10 protějšky. Který drží Nový Zéland dolar býčí proti jeho soupeři. Nicméně, úrokové sazby na Novém Zélandu není očekává zvýšení ze současné úrovně 1,75% v dohledné budoucnosti. Tak, Kiwi dluhopisy, a Kiwi dolar ztrácí svou přitažlivost mezi investory.

Jason Wong také poukázal na to, že Euro zůstává zásadně podhodnocené proti Nový Zéland dolar. Dále, na trhu se rovněž očekává, že ECB na konci současného programu kvantitativního uvolňování v září 2018. Tak, všechny základní faktory pro obnovení býčí rally na pár EURNZD.

Technicky vzato, EURNZD páru se obchodování v blízkosti úrovně podpory z 1.6670. Kromě toho, indikátor hybnost roste směrem k nulové čtení. Proto očekáváme, že pár EURNZD obrátit optimistický v krátkodobém horizontu.

Můžeme otevřít dlouhou obchodu v pár EURNZD blízkosti 1.6680 těžit z počasí. Příkaz stop loss bude umístěn pod 1.6550, aby se minimalizovalo riziko. V případě, že pár se pohybuje směrem na sever, jak se očekávalo, pak budeme rezervovat náš zisk blízkosti 1.7100 úrovně.

Současně, v binárním trhu, můžeme nákup call opce, kdy EURNZD pár obchoduje v blízkosti 1.6680 v Forex trhu. Při investování do opce, budeme vyberte datum po 31. lednu po uplynutí doby platnosti smlouvy.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: