Juanů jako USA a Čína se Dohodly Na Obnovení Obchodních Jednání

 

Americko-čínského obchodního jednání, že mám pozastaveno minulý měsíc nečekaně pokračoval po Prezidenta Donald Trump měl jeden-on-one setkání v sobotu se svým protějškem Xi Jinping na okraj summitu G20 konferenci v Osaka, Japonsko. Navíc, americký Prezident pozastavil další cla na dovozy z Číny. Zprávy a předpokládá se, že posílení jüanu v příštích dnech. V pátek, USD/CNY poklesl z maxima 6.8778 na minimum 6.8612, před uzavřením v 6.8682.

V sobotu americký Prezident popsal setkání s Čínským Prezidentem jako "vynikající, tak dobré, jak to bude" a "jsme na správné cestě."

Trump také prohlásil, že USA a Čína by znovu otevřela diskuse, jak vyřešit dlouhotrvající problém obchodu. Navíc, americký Prezident oznámil, že nebude pokračovat dále s hrozbami pro zvýšení dovozních cel na Čínské zboží – "alespoň prozatím."

Trump řekl, "nebudeme přidávat další obrovské množství — máme 350 miliard dolarů vlevo, které by mohly být tarifní, zdaněny — nebudeme dělat."

Prezident také odhalil, že AMERICKÉ firmy by bylo povoleno pokračovat v dodávání komponent pro Čínské firmy Huawei.

Pokud jde o povolení, Trump řekl: "spousta lidí jsou překvapeni, že nám pošlete a my prodávat Huawei obrovské množství produktu, který jde do hodně různých věcí, které dělají, a já řekl, že to je v POŘÁDKU, že budeme prodávat tento produkt."

Trump však varoval, že by inkoust dohodu s Čínou, pouze pokud NÁM dostane dobrý obchodní dohody. Prezident kategoricky prohlásil, že on by urychlila dohodu a zase ztratit pravděpodobností dobrého výsledku. "Kvalita transakce je pro mě daleko důležitější než rychlost. Já jsem v žádném spěchu, ale věci vypadají velmi dobře!"

Trump také prozradil, že Číňané měli pochválil rozhodnutí USA zastavit uvalení dodatečných cel a uvolňování omezení na součásti dodávky Huawei tím, že souhlasí, aby nákup, velké objemy NÁS zemědělsko-potravinářských výrobků.

Trump řekl: "držíme se zpátky na tarify, a chtějí koupit produkty z farmy." "Pokud se dohodneme, bude to historická událost."

Nicméně, americký Prezident prohlásil, že převládající cla na Čínský dovoz, by neměl být zrušen. To znamená, že americko-Čínské obchodní válka by stále mohla mít negativní dopad na globální ekonomický růst, pokud celý problém je vyřešen smírně.

Stále, na čas, pozastavení dodatečná cla na Čínské zboží a obnovení obchodních jednání, předpokládá se obrátit juanů optimistický v krátkodobém horizontu.

USD/CNY cena graf ukazuje obrovský odpor na 6.873 úrovně. Kromě toho, Chaikin money flow ukazatele má negativní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru se pohybují dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: