Rusko Prochází Digitálních Práv, Práva Na Podporu Digitální Ekonomiky

 

Kryptoměna trhu je zase zpátky v rozsahu, s Bitcoin (BTC), vznášející se kolem $3,800 úrovně. Altcoins, naopak, ukazují smíšené pohybu. Zatímco Ethereum (ETH-$132) ztratil 0,5% v posledních 24 hodin, Ripple (XRP-$0.3134) získal 0, 5% ve stejném období. Další altcoins získali nebo ztratili mezi 0,5% a 3% v posledních 24 hodinách. To zahrnuje EOS (EOS-$3.59, o -0,7%), Litecoin (LTC-$55.90, -1.1%), Stellar (XLM-$0.1078, 3.4%), TRON (TRX-$0.022, beze změny), a Cardano (ADA-$0.046, -2.9%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Thajsko cenné Papíry Regulátor schvaluje ICO

Počáteční mince nabízí (ICO) portál byl schválen Thajsko cenné Papíry Regulátor poprvé. Ředitel rady Thajské cenné Papíry a burzy (SEC), má údajně první ICO portál sledovat Suroviny, provádět rešerše, ověřte, zda inteligentní smlouvy-zdrojové kódy a provést poznej Svého Zákazníka (KYC) protokoly. ICO portálu provozovatele je věřil být zahraniční subjekt.

V komentáři k schválení, Archari Suppiroj, ředitel fintech oddělení u SEC, řekl Bangkok Post, "Thajsko je první autorizovaný ICO portál je dokončen pro oficiální souhlas příslušné vládní agentury, jako je Ministerstvo Commerce. [...] První ICO dohoda bude k dispozici pro veřejnou nabídku v blízké budoucnosti v rámci digitálních aktiv královské vyhlášky."

 

Dumy prochází digitální práva, právní předpisy

Dumy, ruského Parlamentu, prošel digitálních práv, právní předpisy a vstoupí v platnost v říjnu tohoto roku. Informace byla předávána prostřednictvím tiskové zprávy na oficiálních stránkách Dumy. Změny civilního kodexu bylo schváleno ve třetím a posledním čtení Dumy. Zařazení článku 141.1 Občanského Zákoníku ruské Federace, stanoví pojem "digitální práva".

Zákon určuje, jak digitálních práv může být uveden do praxe, a také stanoví pravidla pro digitální transakce, včetně chytrých smluv. V komentáři zákon, Vjačeslav Volodin, Předseda Státní Dumy, prohlásil, že digitální práva "tvoří základ pro rozvoj digitální ekonomiky. To je nový prostor pro naše práva, proto je pro nás důležité, upevnit základní pojmy."

Aleksandr Zhuravlev, senior partner v Moskvě-podle právní firmy, se domníval, že zákon není dokonalý, ale způsobem, ve kterém se země vyrovnává s cryptos a blockchain technologie je lepší než mnoho jiných zemí.

Zhuravlev řekl: "samozřejmě, že současný projekt má nedostatky [ ... ], které by mohly vést k nejasnostem v některých oblastech: stanovení právní povahu kryptoměn a hornictví, stejně jako několik dalších aspektů (digitální finančních aktiv dědictví atd.). Nicméně, to stojí za zmínku, že Rusko není už cestou z Číny nebo Indie, které mají vybrané prohibitivní přístupu k digitálnímu majetku."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Kaluza prostředků blockchain spuštění, Elektron

Prostřednictvím blogu, UK energetické společnosti OVO ukázal, že jeho technologie jednotky, Kaluza, financovala blockchain spuštění Elektron. Kaluza je technologie smart grid firma, která nabízí výkon průmyslu s oběma softwarových a hardwarových nástrojů. Elektron je v Londýně na power technologii firmy, která zaměstnává blockchain technologie. Toto gesto má v úmyslu otevřít dveře pro vytvoření distribuované obchodování s energiemi platformy tím, že Elektron. Elektron má v úmyslu využít získané finanční prostředky na zlepšení své energetické softwaru a systémů nebo distribuované flexibilitu trhů.

Blog post zpracovává na Elektron je společná evidence takto: "vývoj Elektron je společná evidence bude klíčové pro podporu růstu Kaluza a splnit své poslání bezpečně připojit všechna zařízení do inteligentní zero-carbon mřížky."

Investice do OVO, který je spojené KRÁLOVSTVÍ je sedmým největším dodavatelem energie, je první po Mitsubishi koupil 20% podíl ve firmě.

 

HSBC chce bankovnictví kolegové v Jižní Koreji realizovat Voltron

Londýn-podle HSBC odhalila, že se snaží dostat bankovnictví kolegové v Jižní Koreji realizovat Voltron, blockchain powered bankovní software v zemi.

Blockchain powered Voltron zjednodušuje proces zpracování a vyřizování obchodních faktur podniky. Platforma, která je v současné době ve fázi soudního řízení, byl odhalen v říjnu 2018 s tím, R3, populární, New York head-ubytováni blockchain konsorcia, a osm bank, včetně ING, Standard Chartered a HSBC.

Joshua Kroeker, HSBC Blockchain Inovace Ředitel, uvedl, že firma je zaměřená na komerční spuštění Voltron v nadcházející budoucnosti. HSBC chce navazovat partnerství s Korean banky ke zlepšení platformy a sdílet náklady.

Kroeker doufá, že decentralizovaný systém může výrazně snížit čas obvykle potřebný pro mezibankovní činností a jednání jednodušší.

Kroeker dále řekl: "největší dopad by byl čas. Čas a transparentnost pomůže společnostem lépe spravovat své cash flow a pracovního kapitálu. Jsem tady tento týden oslovit korejské banky spolupracovat na tento blockchain platformu pro akreditivy."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: