Baidu Beats 4Q17 EPS Zobrazení, Problémy, Pozitivní 1Q18 Outlook

 
Snížení provozních a náklady na šířku pásma povoleno Čínský vyhledávač Baidu, Inc. (NASDAQ: BIDU), aby zpráva lépe, než se očekává, že fiskální 2017 čtvrtém čtvrtletí výsledky. S tím, Baidu překonal odhady analytiků v průběhu fiskálního roku 2017. Na základě silné výsledky a působivé partnerství získaných v její autonomní řízení vozidla podniku, očekáváme, že akcie Baidu pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu. Akcie skončila středeční obchodní seanci na $245.89.

Peking-založená společnost oznámila, Q4 2017 příjmy RMB23.56 miliard ($3.62 miliard), což je 29% z RMB18.21 miliard eur v období minulého roku. Wall Street analytici očekávali tržby RMB 23.053 miliard.

Během čtvrtého čtvrtletí roku 2017, Baidu vykázala zisk RMB 5.23$, ve srovnání s RMB 4.61 $ ve stejném období loňského roku. Na jeden podíl základ, 4Q17 zisk RMB 14.90 ($2.29 na akcii) byly větší než RMB 13.23 na akcii v období minulého roku. Uvedená čísla překonala odhady analytiků RMB13.38 za akcii.

Během posledních čtvrtletí, Baidu video streaming divize iQiyi podal na případné IPO v USA.

Společnost vydala Apollo 2.0, autonomní řízení platformu, která podporuje jednoduché městské silniční podmínky. Tak daleko, Apollo získal 90 partnerů, která zahrnuje některé z předních jmen v autonomní řízení. Kromě toho Čínské Ministerstvo Vědy a Technologie určené Baidu Apollo jako národní autonomní řízení otevřené platformě.

Baidu, NVIDIA a ZF vyvíjí AI autonomní vozidlo platforma, která je přizpůsobené pro Čínu. Spolupráce je založena na Baidu Apollo Pilot, autonomní systém řízení cílené pro hromadnou výrobu. Společnost má v plánu zřídit Apollo Fondu, s investicí 10 miliard RMB ($1.50$). Fond bude investovat pro rozšíření Apollo ekosystému.

Společnost také vydala verzi 2 DuerOS platforma, která nabízí obohacený řešení. DuerOS je v současné době používá více než 130 partnerů Baidu. Tolik jako 50 DuerOS-poháněl hardware výrobků, včetně televize, chytré telefony, reproduktory, sluchátka, atd., jsou vyvíjeny společností Baidu partnery.

Během čtvrtletí, které skončilo v prosinci, společnost zahájila raven H, chytrý reproduktor. Baidu má také uzavřela strategické partnerství s NVIDIA povolit NVIDIA SHIELD zahájen v Číně, které mají být vybaveny Baidu hlas pomoc DuerOS.

Pro aktuální (1Q18) čtvrtletí, Baidu očekává čisté tržby mezi RMB19.86 miliard eur ($3,05 miliardy) a RMB20.97 miliard ($3.22$), což představuje 25% až 32% nárůst meziročně. Baidu přijala nový revenue accounting standard (ASC 606). Podle staré normy, počasí by bylo $3.24 miliard dolarů na 3,42 miliardy. Analytici očekávají tržby ve výši $3.40$. Proto, robustní Q4 příjmy, působivé partnerství pro autonomní řízení vozidla, projekt, spolupráci s NVIDIA, a pozitivní 1Q18 outlook změní Baidu býčí.

Akcie se začala pohybovat směrem nahoru po obdržení podpory na 216. Hybnost je také překročili výše uvedené čtení 100. Tedy pokračování současného trendu se očekává.

Těžit ze současného trendu, můžeme zaparkovat naše přebytek v call opce, která je platná pro období jednoho týdne. Opce se zvedl z binární broker, kdy akcie Baidu obchody poblíž 235 dolarů v NASDAQ.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: