Silný Hrubý Objem Zboží v Q3 Změní eBay Býčí

 
Minulou středu, akcie, e-commerce gigant eBay Inc. (NASDAQ: EBAY) prudce klesl navzdory hlášení lepší-než-očekávaný fiskální 2017 tržby za třetí čtvrtletí. Q3 zisk byl v souladu s konsensuálním odhadem. Investoři potrestán akciový pro vydání nezajímavá čtvrtém čtvrtletí vedení. Ještě, akciový podařilo pokrýt většinu ztracenou půdu na poslední pátek uzavřel na $37.61. Očekáváme, že akcie eBay na rally dále ve dnech, které přijdou v důsledku skutečností, za předpokladu, pod.

San Jose, Kalifornie-založená společnost oznámila za třetí čtvrtletí čistý zisk ve výši 523 milionů, nebo $0.48 na akcii na příjmy ve výši 2.409 miliard. To srovnání s čistým příjmem ve výši 413 milionů, nebo $0.36 na akcii na příjmy ve výši $2.217 miliardy eur ve stejném čtvrtletí roku 2016. Wall Street analytici očekávali zisk $0.48 na akcii na příjmy ve výši 2,36 miliardy.

Aktivní nákupčí na konci třetího čtvrtletí bylo 168 milionů, a to až 8 milionů eur ze 160 milionů v loňském roce.

Zlepšit vyhledávání relevanci a míru konverze, eBay bude i nadále investovat do svého on-line trhu. Strukturovaná data iniciativy, jako je označován jako,, zdá se, funguje dobře v posílení gross merchandise volume (GMV). eBay oznámila zvýšení Q3 2017 GMV (tržiště) na $20.52$, z $18.905 miliard v podobné čtvrtletí roku 2016. On-line výměnu vstupenek Stubhub uvádí gross merchandise volume $1.162 miliard, a to až 20 milionů $z $1.142 miliard eur v období minulého roku. Inzeráty příjmy se zvýšily o 19% y-o-y $235 milionů.

Peněžní prostředky a peněžní ekvivalenty na konci září 2017 byl $1.760 miliard. eBay generované provozní cash flow ve výši $877 milionů a free cash flow z pokračujících operací ve výši 720 milionů. Během čtvrtletí společnost odkoupila 25 milionů akcií v hodnotě 907 milionů, a 2,6 miliardy dolarů zůstává v rámci stávajícího programu zpětného odkupu akcií.

Navzdory vyslání silné výsledky, eBay vydal nezajímavá vedení. Společnost uvedla, že očekává, že non-GAAP zisk mezi $0.57 $a $ 0.59 na akcii v průběhu čtvrtého čtvrtletí. Q4 tržby se očekává v rozmezí $2.58 miliard dolarů na 2,62 miliardy. Ulice Konsensus je zisk z $0.60 na akcii na příjmy ve výši 2,58 miliard. Jak to může být zřejmé, že hlavním důvodem pro slabost, která byla vidět v cen akcií byl způsoben nevýrazný Q4 vedení. Nicméně, společnost má objasnit, že gross merchandise volume na trhu, bude i nadále růst a ve čtvrtém čtvrtletí představení se očekává, že bude ovlivněn jen kvůli protivětru na StubHub a délka dovolené dnu Díkůvzdání v Jižní Koreji. Tedy, očekáváme, že akciový podstoupit býčí zvrat na týden dopředu.

Technicky, akcie se odrazil od supportu na 36.10. Akumulace indikátoru je vzestupně, zatímco ultimate oscilátor se pohybuje nad čtení 50. Proto očekáváme, že dále na sever, v pohybu na skladě.

Získat od současného trendu, chceme investovat do call opce platné do 1. listopadu. Realizační ceně o $36.50 omezí rizika v obchodu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: