CBOE Zahájit Ethereum Funkce V prosinci

Kryptoměna trh nadále zůstat rozsah vázán jako Bitcoin (BTC) drží na $7,000 úrovni. Nicméně, tam jsou některé výjimky z tohoto trendu. Zatímco Doge (DÓŽE) mince shromáždil více než 50% v minulém týdnu, NEO (NEO) klesla zhruba o 40% ve stejném období. Celkový sentiment zůstává mírně optimistický. Blockchain iniciativy na vládní i soukromé úrovni pokračovat v nezmenšené míře.

 

Vláda blockchain iniciativy

Reserve Bank of India (RBI) vytvořila meziresortní skupina pro analýzu praktičnost uvolnění centrální banka digitální měna (CBDC), které je rupie-couval. Vytvoření skupiny a jeho cílem byl zpracován v bance Výroční zprávu 2017-18, což potvrzuje předchozí zprávy, že vznikl poté, co Indie je Výbor pro Měnovou Politiku setkání v dubnu. Centrální banka má v úmyslu je tažen především rostoucí náklady na tisk fiat peníze. Vláda očekává, že stráví přibližně $89 milionů eur ve fiskálním roce 2018 pro tisk poznámky na papír. Další faktory, které podporují vznik CBDC jsou změny v platbách zpracovatelského průmyslu a příchod soukromé tokeny.

 

Žádné stopy Petrem lze nalézt v Venezuela

Je to již sedm měsíců od Venezuela zahájila Petra, olej-couval kryptoměna, ale podle podrobného pozemní průzkum, který provedla agentura Reuters, žádné stopy lze nalézt kdekoli ve Venezuele. Ještě důležitější je, i když Dohledem Cryptoassets nemá fyzické přítomnosti na Ministerstvu Financí, a jeho webové stránky není aktivní. Zejména, venezuelské vládní úředníky v rozporu se navzájem, když mluví o Petro, například, zatímco země je prezident Maduro tvrdí, že 5 miliard dolarů byl zvýšen od Petra prodeje, ministr Hugbel Roa uvedl, že technologie je ve fázi vývoje a nikdo obdržel nebo nebyl schopen ho použít. Reuters uvádí, že celý Petra saga může být podvod.

 

CBOE zahájit Ethereum futures

CBOE Globálních Trzích, která vlastní a provozuje Chicago Board Options Exchange (CBOE), plánuje zahájit Ethereum futures. Svět je největší burza holdingové společnosti budou používat obchodované cenu Ethereum v Gemini kryptoměna jako základní pro vypořádání jeho Ethereum derivátových smluv. Zejména, CBOE používá Bitcoin obchoduje cena v crypto exchange, který je řízen Winklevoss dvojčata, jako základní pro úhradu svých budoucích závazků.

 

NPA realizovat nové šifrovací software pro sledování, aby se zabránilo hacking

Aby se zabránilo nezákonnému využívání kryptoměn, Japonská Národní Policejní Agentury (NPA) plánuje použít nové transakce sledovací software. Software se očekává, že budou nasazeny v roce 2019 podle NPA. Japonsko čelí několika velkých hacking události v posledních deseti letech. Mt.Gox, nyní již zaniklé exchange, byl hacknutý v roce 2013, což vede ke ztrátě asi 200 000 Bitcoinů. V lednu 2018, CoinCheck burza ztratila o 530 milionů dolarů stojí za to NEM (XEM) cryptocurrency na hackery. NPA chce, aby se zabránilo budoucí výskyty pomocí software, který je postaven na neznámém firmy. Software bude mít schopnost načíst data transakce a poskytnout vizuální reprezentaci otevřít záznamy, mezi ostatními. Pro diskutované účely, NPA vyčlenila 35 milionů jenů pro distribuci příští rok.

 

Kolumbie se vzdávám daně na kryptoměna a blockchain startech

Ivan Duque, Prezident Kolumbie, navrhl upustit od daně pro cryptocurrency a blockchain začínajících s úmyslem, aby země významné místo pro blockchain inovace. Oznámení bylo učiněno prezident během proslovu na ANDICOM, mezinárodní kongres o informační a komunikační technologie (ICT). Také on se domnívá, že technologie má schopnost minimalizovat korupci, zatímco zlepšení bezpečnosti a transparentnosti.

 

Iniciativy soukromého sektoru

LINE, nejpopulárnější messaging aplikace v Japonsku, zahájila své vlastní měně a blockchain s genesis bloku je generován minulý týden. Zasílání zpráv aplikace, bude odměna DApp vývojáři s jeho nativní měny a celkem ve výši 1 miliardy ODKAZ tokeny byly vytvořeny pro tento účel. Kromě toho, společnost odhalila, že 800 milionů cryptos budou vyčleněny pro distribuci aktivních uživatelů a programátorů, kteří vyvíjejí DApp a nasadit ji na LINCE je blockchain. Zbývajících 200 milionů eur se bude konat jako rezervní společností. Na cryptos mohou být obchodovány na Singapur založené Bitbox exchange.

 

Crypto Zvedání po celém světě obavy

Instalace těžební malware bez povolení od uživatelů, proces s názvem 'crypto zvedání,' začíná být velký zájem po celém světě. Takový malware je obvykle nasazen, kdy určité webové stránky, vložené s jako malware, je navštívil uživatelem. Aby se zabránilo stahování tohoto typu malware, Firefox se chystá spustit webový prohlížeč, který bude automaticky blokovat crypto zvedání malware. Funkce zůstane ve výchozím nastavení povolena v nadcházejících verzích prohlížeče. Prohlížeč Firefox Nightly verze již nese zařízení. Zejména, Opera představil podobné zařízení před měsícem pro své stolní počítače a mobilní uživatele.

 

Blockchain Školení

Jako blockchain technologie zisky přijetí, potřeby pro auditorské firmy, aby aktualizovat sami s odpovídající znalosti, aby poskytnout přiměřené právní a účetní řešení pro své klienty. V tomto ohledu, velké BRITÁNII založena společnost PricewaterhouseCoopers (PwC), jeden z top čtyř největších účetních firem na světě, se rozhodla školit 1000 zaměstnanců prostřednictvím své Digitální Urychlovače program. Dva-rok program bude zahájen v lednu 2019. Účastníci se uleví jejich pracovní zátěž a soustředit se na inovace přes blockchain technologie.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: