Zvlnění je xRapid Platební Platforma Jde Žít

Tam je téměř žádný pohyb v crypto trhu v současné době a Bitcoin (BTC), zůstává ukotvena na $6,500 úrovní, s další altcoins se pohybují v úzkém rozmezí. Zdá se, že trh očekává velké novinky (možná schválení pro Bitcoin ETF, etc.). Nicméně, RippleNet, která nabízí blockchain powered real-time gross settlement systém pro banky, představila svůj xRapid platformu, na komerční bázi. xRapid usnadňuje dokončení přeshraniční platby do několika minut, spíše než 2-3 dny. Platforma také zabrání, že je třeba pro banky, aby udržovat předem financovaný nostro účet. Platební procesory, jako jsou MercuryFX a Cuallix již poskytli pozitivní recenze platformy tím, že oni byli schopni uložit mezi 40% a 70% na náklady.

 

Vládní úrovni vývoje

Britský Ministr Financí Philip Hammond, se domníval, že problém pohybu zboží přes Irské hranice, po Velké Británii se pohybuje z Evropské Unie (EU) v Březnu, by mohla být vyřešena zavedením blockchain technologie. Při rozhovoru s tiskem na Konzervativní strana na zasedání v Birminghamu, Hammond údajně zdůraznil, že "tam je technologie stále k dispozici [...] netvrdím, že jsem expert na to, ale nejzřejmější je technologie blockchain," když se zeptal, jak vláda spojeného KRÁLOVSTVÍ si klade za cíl realizovat hladké obchodu po Brexit. Jak Spojené Království (UK) a EU se dohodly opustit hranice mezi Severním Irsku a irské Republice otevřít. Nicméně, funkční řešení je zatím být dosaženo. Provádění blockchain by mohl vyřešit Irské hranice problém, jako tamper-proof technologie umožňuje výrobků hnutí, které mají být zaznamenány transparentně.

Na Ukrajině, zákonodárce navrhl parlament zvážit upuštění od daně z cryptocurrencies do roku 2030. V tomto ohledu zákonodárce, identifikován jako Jurij Derevyanko, člen protikorupční Hnutí Nových Sil založena v roce 2017 o ex-gruzínský politik Michail Saakašvili, předložil svou verzi návrhu zákona v dohodovacím výboru Nejvyšší Rady Ukrajiny, parlament země. Komentuje úsilí, Derevyanko řekl: "zákon poskytuje daňové úlevy pro všechny účastníky crypto trh až do 31. prosince 2029."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Se sídlem v USA maloobchodní makléřská firma, TD Ameritrade, která v současné době slouží asi 11 milionů klientů, je financování vytvoření nové crypto exchange -ErisX. Dalších významných firem, kteří jsou financování podniku, patří DRW Hospodářství a Virtu Financial. Tyto dvě firmy se také dohodly působit jako tvůrci trhu pro ErisX. ErisX je vylepšenou verzí Eris Exchange, který byl zahájen v roce 2010. Výměna byla původně postavený v tradičním trhu futures. Výměna předpokládá se, seznam, obě cryptocurrencies a futures kontraktů v roce 2019. Zpočátku, budou investoři mohou obchodovat v Bitcoin (BTC), Bitcoin Hotovosti (BCH), Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC).

Italské Bankovní Asociace (ABI), který se skládá ze 14 hlavních italských bank, oznámila úspěšné dokončení první fáze testování blockchain založené na mezibankovním systému. Konsorcium plánuje posílit inter-bankovní operace. Kromě toho sdružení si klade za cíl snížit čas zpracování transakcí, zvýšení transparentnosti a usnadnění ověření a výměny informací přímo v systému. Jak nyní, konsorcium dokončila 1,2 milionu transakcí na blockchain, který se skládá ze 14 uzlin sdílené mezi bankami. Banky jsou nyní plánuje použít blockchain-založené aplikace pro ukládání údajů týkajících se každodenních operací.

Enterprise Ethereum Aliance (EHP) a Hyperledger se připojil jako "přidružených Členů" v každém jiný je organizace paliva enterprise blockchain přijetí. EHP, podnik blockchain organizace, založena v Březnu roku 2017, kterou JP Morgan, Santander, a několik dalších členů, je zaměřen na zlepšení škálovatelnost, soukromí a bezpečnost Ethereum (ETH) blockchain aplikace. Hyperledger Tkaniny technologie již byla realizována v několika průmyslových odvětvích. Minulý měsíc, logistické firmy, FedEx, připojil Hyperledger, která má více než 270 členy, za účelem studia používání blockchain technologie pro logistiku, dodavatelské řetězce, a dopravy.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako

Nejnovější články: