Pokles Průmyslové Výroby se Změní Skutečný Medvědí

 
Brazilský Real má vzrostly téměř o 23% na 1,40 úrovně vůči americkému dolaru v roce 2016. Příchod nového Prezidenta Michel Temer po Dilmah Rousseff obžalobu, má skutečně vytvořil optimismus mezi investory. Limit přes zvýšení rozpočtu výdajů na příštích 20 let, byla schválena na Kongresu minulý týden. Důvěra spotřebitelů se zvýšila o pátý po sobě jdoucí měsíc a je na pěti měsíční maximum.

Stejně tak podnikatelské důvěry se vyšplhal na nejvyšší úroveň od července 2014. Dokonce i inflace zaznamenala mírný pokles, což umožňuje prostor pro Brazilské Centrální banky snížit úrokové sazby 14,25%. Domníváme se však, že USDBRL bude vystavovat trendu z důvodů diskutovaných níže.

Po veřejní o 5,4% y-o-y, v prvním čtvrtletí, brazilská ekonomika se snížil o 3,8% ve druhém čtvrtletí roku 2016. Pro Brazílii, recese, která začala v lednu 2015, je nejdelší od roku 1930. V Petrobras skandál, který vypukl v roce 2014, se v zemi do recese. Prudký pokles cen ropy a zpomalení hospodářského růstu v Číně také jako palivo recese. Brazílie je silně závislé na Číně pro vývoz ropných produktů.

Na konci druhého čtvrtletí, míra nezaměstnanosti v Brazílii je 11.8% z 6,8% před dvěma lety. Nyní, stejně jako 12 milionů lidí je nezaměstnaných v Brazílii. Mzdy poklesly o 3% y-o-y v srpnu.

Po pěti měsících zlepšení, průmyslová výroba klesla o 3,8% v srpnu, ve srovnání s předchozím rokem. To znamená, že to bude trvat několik čtvrtletí na ekonomiku, aby přivedl zpět na růstovou dráhu.
Ještě, Dolar poklesl proti Skutečné převážně kvůli nejistotě v zvýšení sazeb. Nyní se zdá, že Fed již rozhodl zpřísnit politiku v prosinci. Téměř 70% z renomovaných ekonomů očekávat, že zvýšení úrokových sazeb v prosinci. Můžeme tedy očekávat, že spekulanti postavit dlouhou pozici v americkém dolaru. Na základě výše uvedených skutečností, počasí jsme uptrend v USDBRL pár v krátkodobé budoucnosti.

Na USDBRL graf ukazuje měsíční podpora v 3.1948. Menší odpor pro měnový pár existuje v 3.2220, zatímco hlavní rezistence je na 3.2520. Stochastický oscilátor je vznikající z medvědí zóně. Takže, můžeme předpokládat, že vzestupný trend v USDBRL pár.

Forex obchodník může koupit Měnu a prodat Reálné, aby se peníze z předpověděl uptrend. Dlouhé pozice může být užíván v blízkosti 3.1980. Ujistěte se, že účet zůstává chráněny proti nečekanému pohybu cen, příkaz stop loss může být umístěn níže 3.18. Dlouhé pozice může být prodáván v blízkosti 3.2280. Obchodníci s rizikový apetit může počkat na úrovni 3,25.

One touch opce mohou být obchodovány získat z bezprostřední vzestup směnného kurzu USDBRL pár. Realizační cenu call opce by měla být nejlépe v rozmezí 3.2200 na 3.2300. Aby se zajistilo, že dostatek času je dána pro směnný kurz posunout na požadovanou úroveň, jeden měsíc časového období by měla být zvolena po uplynutí doby platnosti smlouvy.

Nejnovější články: