Obchodování Caterpillar jako Fed a ECB Rozcházejí

 
Caterpillar Inc. (NYSE:CAT) je kultovní americká korporace a globální. Oni jsou také považovány za vůdčí pro globální ekonomiku. Takže, pokud KOČKA zprávy dobré čtvrtletí a prognózy pro nadcházející období jsou pozitivní, globální ekonomika se očekává, že rozšíří stejně.

S více než 100.000 zaměstnanci na plný úvazek, KOČKY výnosy jsou kolem $12 miliard dolarů, a to na čtvrtletní bázi. To pochází z oblastí jako je stavebnictví, zdrojů, průmyslu, energetiky a dopravy, stejně jako jejich finanční produkty.

KOČKA má dobrý běh, nicméně, rok 2015 se zdá být náročný rok pro KOČKU. Čínská ekonomika zpomaluje nejrychlejším tempem kdy viděl, a to zpomalení je jen v posledním desetiletí. Růst je nyní na méně než 7% a výrobní PMI (Purchasing Výrobní Index) klesla pod 50 úrovni. To je znamení, kontrakce pro výrobní sektor, a je obzvláště škodlivé pro zemi, která silně závisí na výrobní výnosy. To znamená, že potíže pro jejich globální ekonomický růst, a jak říká staré přísloví: "Pokud se Čína kýchne, zbytek světa dostane rýmu".

Je třeba zmínit, i když, že zatímco Čína je zpomalení, výrobní odvětví v Eurozóně a velké BRITÁNII ukazují známky zlepšení. To není natolik, aby kompenzovat Čínské zpomalení, takže bohužel KOČKA nemůže zotavit ze ztráty tam s Evropou je plachý uptick ve výrobním sektoru.

To nám ukazuje, že podmínky jsou stále zvýhodňují pomalý hospodářský růst, i když Fed ve Spojených Státech se uvažuje o zvýšení úrokových sazeb na příští schůzi v prosinci.

Co je zajímavé, o KOČKU, není zásadní, ale technický obraz. Dip do 65 dolarů/akcii bylo rychle koupil, a to otevírá možnost pro inverzní hlava a ramena vzor. V takových případech, výstřih je obvykle přezkoušeno a to znamená, že bychom měli vidět žlab, který musí být zakoupen.

Tento dip se mohou dorazit v prosinci, kdy se Fed konečně přestěhovala na sazby. Pokud se to stane, a ECB škrty sazby (jak se očekávalo) a inflace v Evropě není vyzvednout, pak Fed a Evropě se bude pohybovat v různých směrech ve stejném měsíci poprvé od roku 1994.

Ve světě, který je vysoce propojené, to znamená, chaos na akciovém trhu obecně. Jakýkoli krok ze strany Fedu bude makléřského na akcie, zatímco více od ECB bude býčí. Nicméně, tyto scénáře mohou poskytovat perfektní zarážející cena pro možnosti volání na KOČKU z 67$/akcii oblasti, a s jedním měsícem expirace.

Nejnovější články: