Toyota Hlásí 15% y-o-y Zvýšení Prodeje Vozidel

 
Akcie Toyota Motor Corporation (NYSE: TM) posílil o téměř 10% v minulém měsíci a je v současné době obchodování blízkosti své 12-měsíční maximum $123.18. Japonský automobilový výrobce byl vyslán 1Q18 čistý zisk ve výši ¥613.06 miliard ($5.52$), nebo ¥202.84 ($3.65 na ADR) na akcii na příjmy ¥7,05 bilionů ($63.51 miliard). Oba zisk a tržby nad odhady analytiků. Který drží akcie býčí trend. Očekáváme, že v rally, aby i nadále na základě silné. září údaje o prodeji propuštěn minulý týden. Akcie Toyota uzavřel pondělní obchodní seanci na $121.67.

Minulý čtvrtek, všechny hlavní AMERICKÉ výrobce automobilů oznámil, silné prodeje získat v září, a to především v důsledku zvýšení poptávky po pick-upy a Suv. Zatímco General Motors nadále vést smečku, Toyota dojem trhy s 15% y-o-y zvýšení tržeb v USA, a překročila Bloomberg odhad 9,3% růst. Údaje přidal Toyota jsou největší meziroční nárůst tržeb v USA hlášeno žádné velké automobilky.

Toyota také překonal prodej Ford Motor Co. již třetí měsíc po sobě a zajistil si druhé místo v americkém žebříčku prodeje za září. Celkově prodeje automobilů byly 1,52 milionu vozidel, a to až o 6,1%, ve srovnání s loňským rokem. I přes silné prodeje v září, americký automobilový průmysl nemusí dosáhnout rekordní prodeje 17.55 milionů vozidel v roce 2016.

Za poslední jeden rok, Toyota byl náběh výroby jeho kompaktní RAV4 a mid-size Highlander crossovery, a těží z něj. Prodej Highlander vyskočil o 36% v září na více než 20 000 vozidel. Podobně, prodej RAV4 vzrostly o 44% na 42 000 vozidel. Toyota pickup, Tundra, která má loajální základnu klientů, prodáno 11.000 jednotek, a to až o 17% y-o-y základ. Tacoma, populární pickup Toyota v USA a po celém světě, prodává se 18,000 jednotek, a to až 15% v září.

To, co odlišuje Toyota a dalších velkých výrobců, kteří uvádějí prudký nárůst objemu je průměrná pobídka strávil za vozidlo na podporu prodeje. TrueCar odhaduje, že Toyota strávili v průměru $2,786 za vozidlo v září. Průměrná cena transakce Toyota je $30,786. To znamená, Toyota strávil asi 9% z průměrné transakční náklady jako pobídky. Jeho soupeři jsou výdaje více, než 10% z průměrné ceny transakce. Ve skutečnosti, částky vynaložené Toyota na pobídky je téměř polovina o 16,3% a 17,2%, respektive, strávil Nissan a Kia. V návaznosti na silný růst objemu prodeje, Citigroup modernizované akcie Toyota Motor z "neutral" na "buy" rating. Tak, na základě skutečností uvedených výše, můžeme očekávat, že akcie zůstanou v uptrend pro krátkodobé.

Jako cenový graf indikuje, že se akcie obchoduje nad jeho 50-období trojité exponenciální klouzavý průměr. Dále Schaff trend cycle se pohybuje směrem nahoru. Proto očekáváme, že akcie zůstávají v uptrend, jako nyní.

Můžeme zavést binární opce obchodovat na základě výše uvedené analýzy. Před nákupem call opce, budeme ujistěte se, že smlouva zůstává aktivní po dobu jednoho týdne a je obchodování akcií u $121.50 do akciového trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: