Ryanair Outlook Vzestupnou Poté, Aer Lingus Jednat

 
Ryanair (LON:RYA) souhlasí s tím, aby prodat svůj podíl v Air Lingus, British Airways mateřské společnosti AIG v pohybu, který přinese finanční injekci pro O 'leary' s company. Tento druh pohybu by zvýšení ceny akcií společnosti.

Jedna překážka, dárek od Evropské antimonopolní agentura, ale nedávno se dali Ryanair zelenou pro dohodu jako kompromis byly přijaty obě části podílí. To je důležité, protože bez zelenou od antimonopolního úřadu, takové obchody by nikdy být.

Ryanair má 30% podíl v Air Lingus a tím, že prodává to, nejen to zvýšení příjmů, ale umožňuje to soustředit se na své hlavní podnikání a expandovat do nových programů, jakož.

Věci nemůže být lepší, pro letecký průmysl, jako nízké ceny ropy dělají letů cenově dostupnější a zdá se, že tyto ceny ropy jsou zde zůstat nějakou dobu.

Existují dva důvody pro výše uvedené tvrzení, a jeden přišel z Vídně jako jednání o íránském jaderném programu, které míří k historické dohodě. Aby bylo jasné, na co je v sázce, mluvíme o zhruba 1,5 milionu více barelů ropy denně, které mají být propuštěn na trh, který je zaplavený olejem.

To znamená, že přirozené nabídky a poptávky a zákon bude vyvíjet tlak na ceny ropy na nějakou dobu nyní, jak to je těžké uvěřit, že OPEC (Organizace Zemí Vyvážejících Ropu) se chystá provést změny v úrovni výroby, aby se přizpůsobila nové množství.

Další důvod, proč mohou ceny ropy zůstanou nízké pochází ze Spojených Států Amerických jako Federální Rezervní systém je signalizace prostřednictvím hlasu jeho Předsedkyně, Paní Yellen, že centrální banka je připravena na zvýšení sazeb v letošním roce.

Nicméně, toto není býčí prohlášení pro dolar jako počet túry v letošním roce měla být nejen jedna, a pokud se něco v aplikaci outlook má pesimistické tón pro dolar.

Na základě všech výše uvedených, jsem přednost možnosti volání pro Ryanair sdílet ceny s konci července datum vypršení platnosti, jako letecký průmysl obecně a Ryanair zejména by měl dělat dobře v prostředí, ve kterém cestování je stále více a více a ceny ropy se chystá zůstat na nízké úrovni i pro následující období.

Nejnovější články: