Exxon Odstoupí Od Společných Podniků S "Rosněfť"

 
Exxon Mobil Corp (NYSE: XOM), v regulačním podání, ukázal, že to bude konec průzkumu a výzkumu, společných podniků s "Rosněfť" Ruska v důsledku rozšíření amerických sankcí. Společnost uvedla, že odpočinout si od joint venture projektů v letošním roce. Jak je vysvětleno níže, stažení nebude měnově vliv na společnost, ve velkém způsobem. Nicméně sentiment se obrátil medvědí vůči akciové společnosti Exxon. Proto můžeme očekávat, že krátkodobý pokles akcií společnosti Exxon Mobil.

Svět je největší veřejně obchodované ropné společnosti očekává, že k záznamu po zdanění ztrátu ve výši $200 milionů v důsledku odpisů vztahující se k řešení. To je nepatrné množství, ve srovnání s Exxon je FY17 zisk $19.70 miliard. Zejména, Exxon strávil asi $700 milionů vrtání hluboké vody no v Rusku je Kara Moře.

Exxon je naděje na realizaci obrovské výnosy z vrtání studní na energii bohaté ruské Arktidě havaroval s tímto konec. Nabídky s "Rosněfť" byla podepsána Rex Tillerson, ex-Předseda představenstva a generální ŘEDITEL společnosti Exxon. Tillerson je v současné době americká Ministryně zahraničí. V době podpisu dohody, analytici věřili, že Exxon je technické znalosti v kombinaci s "Rosněfť" v přístupu k ruské Arktické oblasti by se ukázalo prospěšné pro každého jiné komerčně.

Po ruské invazi na Ukrajinu a anexi Krymu, USA a Evropské Unie facku sankce postihující ropy a zemního plynu. Sankce neměla omezovat stávající nabídky, ale zakazuje obchod s Igor Sečin, generální ŘEDITEL společnosti "Rosněfť". Tillerson měl úzké vazby s Igorem Sečinem, vlivný oligarcha v Rusku. Exxon je žádost o upuštění od sankce nebyla udělena. Ještě, Exxon šel dopředu a podepsal několik více obchodů s Sečin v roce 2014. V dělání tak, Exxon dostal pokutu 2 miliony dolarů od AMERICKÉ vlády. Irving, Texas-založená společnost podala žalobu požádá soud, aby rozhodnutí v pořádku.

Po údajném zásahu Ruska v roce 2016 AMERICKÉ Prezidentské volby, USA, rozšířila své sankce. Sankce, nicméně, se nezastaví Exxon od vstupu do jiných zahraničních obchodů. Způsobem, Exxon, by mohl získat od odstoupení jako zásoby ropy i nadále zůstávají nad pětiletý klouzavý průměr. Navíc, někteří členové OPEC, včetně Kuvajtu a Íránu, plánuje zvýšení jejich produkce v následujících měsících. Na počet ropné plošiny v USA je na své dvouleté maximum. Proto, rozšíření v ruské Arktidě může přidat do oleje nadbytek.

Navíc, Exxon plánuje investovat více než 50 miliard dolarů v průběhu příštích několika let v USA ke zvýšení produkce. S ohledem na nedávnou daňovou reformu, to může být výhodnější v dlouhodobém horizontu. Nicméně, v zásadě, v krátkodobém horizontu, odstoupení od ruských projektů se očekává, že držet akcie medvědí.

Technicky vzato, akciový čelí odporu na 80. Kromě toho, hybnost ukazatele je klesající s čtení pod 100. To znamená oslabení v akciové společnosti Exxon. Na druhou stranu, další hlavní podpora existuje v 69. Tak, to by bylo výhodné jít v krátké akcie na současných úrovních.

Alternativně, můžeme napodobovat krátké pozice na akciovém trhu tím, že investice do opce, které nabízí spolehlivý binární broker. Smlouva by měla mít platnost jeden týden a akcie Exxon by obchodování mělo být v blízkosti $77 v NYSE.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: