Digitální Aktiv, ISDA Oko Inteligentní Smluv O Derivátech Mkt.

 

Po nedávném rally, kryptoměna trhu se snaží upevnit na stávající úrovni. Tam je zisk rezervaci děje, ale zdá se být zdravý korekce cen. Bitcoin (BTC), i nadále zůstat pevný jako skála na $5,250 úrovně, se ziskem 1,5% za posledních 24 hodin. Nicméně, Ethereum (ETH) ztratil 2,2% na obchod v 174,50 kč. Podobně, další altcoins ztratili mezi 0.5% a 5% během posledních 24 hodin. To zahrnuje Ripple (XRP-$0.3503, -0.51%), EOS (EOS-$5.70, -1.5%), Litecoin (LTC-$86.74, -1.5%), Stellar (XLM-$0.1239, -1.3%) a TRON (TRX-$0.0286, -3.9%). Cardano (ADA), který získal 0,35% v posledních 24 hodinách do obchodu na $0.0863, zůstává výjimkou.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Americká Sněmovna Reprezentantů tabulky Token Taxonomie Zákona

Dvě AMERICKÉ Sněmovny Reprezentantů, opět předložil Token Taxonomie Zákona, což je v podstatě účet vyloučit cryptos z klasifikovány jako cenné papíry. Reps. Warren Davidson (R) a Darren Soto (D) byli ti, kteří předložili návrh zákona loni v prosinci. Oba chtějí Securities Act z roku 1933 a Securities Act z roku 1934 být upraveny tak, aby cryptos nebude rozlišit cenné papíry.

Dále, poslední verze návrhu zákona se očekává, že se liší od jednoho představen v roce 2018. Nejnovější verze bude definovat hranice Commodity Futures Trading Commission (CFTC) a Federální Obchodní Komise (FTC). Zajímavé je, že účet bude také zahrnovat převzetí pravomocí nebo preventivní opatření, která by vyhnat přísná pravidla, například, pracné BitLicense v New Yorku.

Zákon také klade za cíl zavést nové právní jistotu pro podniky a tvůrce politik v USA blockchain sektoru, stejně jako vysvětlit rozporuplné vládních politik a legislativních rozhodnutí, které komplikují problém. Tisková zpráva upozorňuje na rostoucí význam digitálních aktiv, výměny a blockchain sektoru jak v Evropě a Čína, a tvrdí, že Zákon je potřeba, aby se zajistilo, že Spojené Státy zůstávají konkurenceschopné na světovém trhu.

Republikánský Vůdce řekl, "to je čas pro Spojené Státy, aby zintenzivnily a vést v blockchain technologie," předtím, než dodal, "Po měsících veřejného zadávání, naše Token Taxonomie Jednat a Digitální Taxonomie Jednat přidat kritické definice a příslušnost k vytvoření jistoty pro silné digitální aktiv na trhu ve Spojených Státech. To je důležitý krok k podpoře inovací a maximalizaci potenciálu virtuálních měn pro ekonomiky USA, to vše při ochraně zákazníků a finanční blahobyt investorů."

 

Litva legalizovat crypto podniky, tím, že změní zákon

Litevské Republice je Ministerstvo Financí má v úmyslu legalizovat crypto-související s podniky v zemi, kterým se mění ústava. Rozhodnutí změnit zákon, protože Ministerstvo chce přinést více právní jistoty pro společnosti působící v blockchain prostor, včetně kryptoměna výměny, peněženku provozovatele, a také počáteční mince nabídky (ICOs).

Úřad se údajně snaží zaručit účinný zákon proti praní špinavých peněz a financování terorismu tím, že prováděcí právní povinnosti v odvětví a zajistit slušnou úroveň spotřebitelských práv, články státy. Nejnovější revize naznačují, že crypto-související s podniky musí být zapsáni v Registru Center být oprávněnými subjekty.

Firmy budou muset zavést Praní Peněz a Financování Terorismu Zákona, které zahrnují podrobně vysoký objem finanční operace Finanční Kriminality Vyšetřovací Služba (FCIS) a přísně dodržovat poznej Svého Zákazníka (KYC) zákony.

 

Soukromé iniciativy na úrovni

MUFG zahájit MUFG Mince, rodák kryptoměna

Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) plánuje spuštění nativní kryptoměna, MUFG Mince, pro real-svět používat v roce 2019. Společnost má v úmyslu zavést crypto bylo zveřejněno Kanetsugu Mike, který nedávno převzal kormidlo jako Prezident pátou největší bankou na světě. Japonský bankovní holdingové a finanční služby společnost bude dopadat být první Japonské banky zahájit jenů zavěšen stablecoin na základě blockchain technologie. Nativní šifrovací bude zavěšen na jenu na 1:1 bázi.

Crypto je strukturována tak, aby nabídka výjimečných funkcí. Klienti MUFG bude schopen automaticky výměnu fiat vkladů na jejich účet, aby stablecoin stažením příslušné mobilní aplikace.

Zhruba 1500 zaměstnanců společnosti se zúčastnili testování MUFG Mince od roku 2017.

Prezident neupřesnil potřebné časové období mezi období testování a reálný svět nasazení v letošním roce. Banka chce své uživatele "používat jejich měnu pro platby v místech, jako jsou restaurace, obchody pohodlí, a další obchody" a "k převodu měny na účty jiných účastníků."

 

Digital Asset připojí ruce s ISDA

Distribuované účetní knihy techniky (DLT) poskytovatele Digitálních Aktiv je partnerství s Mezinárodní Asociace pro Swapy a Deriváty (ISDA) vybudovat nový systém, který usnadňuje zavádění inteligentních smluv pro obchodování s deriváty.

Partnerství se zaměřuje na vývoj kompatibilní technické řešení, které podporují standardizaci, které umožní lepší automatizaci deriváty obchodní správy pomocí Digitálních Aktiv je exkluzivní chytrý smlouvu strukturování jazyka.

Zejména, obě strany budou spolupracovat na vybudování open-source referenční kód knihovny, která bude pomáhat při provádění ISDA Společné Domain Model (CDM). CDM je kalibrační nástroj, který umožňuje deriváty účastníky trhu s podrážkou, obecné digitální ilustrace deriváty obchodní události a činností během celého životního cyklu transakce.

Nadcházející open-source, referenční kód knihovny bude pomáhat programátoři v nasazení ISDA CDM v systém pro obchodování a podávání derivátů prostřednictvím Digitálních Aktiv je chytrý smlouva jazyk, "DAML."

Referenční kód knihovny bude prý pomáhat programátory, aby se "jednoznačně postavit cyklu akcí se strojem-spustitelný specifikace," kromě toho, že ISDA CDM zcela asimilovat s DAML.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: