F5 Networks Zůstává Vzestupnou na Nových Produktů na Trh

 
V lednu 2017, integrované řízení internetového provozu poskytovatele řešení F5 Networks, Inc (NASDAQ: FFIV) uvádí, že fiskální 2017 první čtvrtletí zisk ve výši $94.22 milionů, nebo $1.44 na akcii na příjmy ve výši $515.96 milionů. Příjmy byly vyšší o y-o-y základ, ale nižší než očekávání analytiků. Přesto, že na trhu tlačil cenu akcií směrem nahoru na základě 1Q17 zisk, který překonal odhady analytiků. Ve skutečnosti, akciový zlomil úroveň 144, který se choval jako silný odpor za poslední tři měsíce, a zaznamenal nový 12-ti měsíční maximum 149.50 minulý týden. Na základě informací uvedených níže, očekáváme, že cena akcií, který skončil v $146.52 včera, zůstat v uptrend.

Zabezpečit, optimalizovat a zpeněžit sítí společností F5 Networks zavedla řadu nových 5G - a IoT-ready řešení. Společnost má rovněž vyjádřila svůj zájem spolupracovat s řadou poskytovatelů služeb, vykazovat, jakým způsobem jeho technologie může pomoci v přijetí nejnovější trendy, jako je internet Věcí, multi-cloud nasazení a 5G. Produkt refresh se očekává, že k posílení růstu F5 Networks ve čtvrtletích přijít.

Při vydávání první čtvrtletí výsledky, Seattle-založená společnost vydala optimistické pokyny pro druhé čtvrtletí. F5 Networks uvedla, že očekává tržby v rozmezí $518 milionů dolarů na 528 milionů eur. Na Zacks analytici odhadují, v současné době činí $523 milionů eur. Non-GAAP zisk se očekává, že bude mezi $1.95 na akcii a $1.98 na akcii. Q2 výhled hospodaření společnosti je vyšší než Zacks odhad z $1.52 na akcii.

Ve dvou ze čtyř posledních čtvrtletí společnost vykázala kladný zisk překvapení. Průměrná pozitivní zisk překvapení bylo 1.57%. Kromě toho, F5 Networks má dlouhodobý zisk na akcii míra růstu 11,86%.

Na základě silného růstu, analytici Zacks investment research modernizované akcie na "buy" rating, z předchozího "hold" rating. Analytici také vzhledem k tomu, cílovou cenu 161 dolarů pro správu obsahu poskytovatele řešení.

Dokončení korektivní vlny (a-b-c) následuje pullback (šedá barevný kruh) naznačuje vysokou pravděpodobnost, že uptrend v populaci F5 Networks. Indikátor MACD je hlavní linie je nad signální linku. To znamená, že uptrend je asi začít. Pozitivní čtení histogramu také potvrzuje rostoucí momentum. Takže, riziko pro odměna poměr upřednostňuje dlouhou obchod.

V ideálním případě call opce by byla nejvhodnější smlouvu do obchodu za současných okolností. To by také mít prospěch obchodníka, je-li smlouva je aktivní po dobu jednoho týdne. Smlouvy by měly být zakoupeny pouze tehdy, pokud se akcie obchoduje poblíž 146 dolarů do akciového trhu.

Nejnovější články: