10-Měsíční maximum PMI Čtení Změní Libra Býčí

 
Mezi Květnem a červencem 2016, Australský dolar posílil vůči hlavním soupeřům, jako jsou americký dolar a Britská Libra. Vzestup Aussie byl podporovaný silný hospodářský růst o 3,1% y-o-y, v prvním čtvrtletí roku 2016. Zejména, rally vůči Libře byl velkolepý. Výsledek Brexit referendum bylo pouze jedním z důvodů pro Libru je pád. Pokles nezaměstnanosti a zvýšení výdajů domácností v Austrálie rovněž přispěla k poklesu páru GBPAUD. Nicméně, snížení sazeb oznámila v prvním týdnu srpna, slabá inflace a zpomalení v Číně zajištěno oživení v páru GBPAUD. Jak je vysvětleno níže, existují důvody domnívat se, že vzestupný trend v páru GBPAUD bude pokračovat i v blízké budoucnosti.

Vysoké úrokové sazby a nedostatek holubičí komentáře i nadále udržet Australský dolar silný, bez ohledu na povahu ekonomické údaje, které se vynořuje z Austrálie. Nicméně, analytici se domnívají, že Australský dolar je na pokraji úpadku jako cena železné rudy, země je největší vývozní příjmy činná, vykazuje známky prudkého pádu. Cena železné rudy skončila v srpnu na $58.97/tón, nejníže od 27. července. Vice-prezident Čína Železa a Oceli Asociace nedávno prohlásil, že produkce bude nadále klesat v průběhu příštích tří let. To jasně naznačuje, že tam bude žádný odpočinek pro ceny železné rudy. Ve skutečnosti, analytici v Morgan Stanley se domnívají, že průměrná cena železné rudy zůstane na $46 tohoto roku a na 42 dolarů v roce 2018. Převis nabídky ve výši 33 milionů tun a 100 milionů tun, je vidět v roce 2016 a 2018.

V případě spojeného KRÁLOVSTVÍ, ekonomické údaje ukazují, že zatím v této zemi není tolik ovlivněn výsledek Brexit referendum. Markit výrobní PMI (Nákup Index Manažerů) čtení hit 10-měsíční maximum 53.3 v srpnu. Pěti bodový skok z předchozího měsíce čtení představuje nejvyšší sekvenční nárůst v UK PMI čtení. Analytici očekávali PMI čtení 49.1.

Na páru GBPAUD má pevnou podporu (S1) na 1.7240. MACD roste pevně nad nulovou linii. Tak, my můžeme očekávat na měnovém páru stoupat do dalšího odporu (R1) na 1.8150.

Tak, to by bylo lepší pro obchodníkovi, aby trvat dlouhou pozici v blízkosti 1.7550 v páru GBPAUD. Příkaz stop loss může být umístěn na 1.7340, aby se zabránilo velké kapitálové eroze. Zisk pro dlouhé pozice může být užíván v blízkosti 1.8050.

Bylo by moudré na straně binární obchodník koupit jeden dotek volání možnost získat od pravděpodobný vzestup páru GBPAUD. Realizační cena za navrhl možnost volání obchod by měl být o 1.8030. Mají smlouvy datum vypršení platnosti na konci září by se zajistilo, že měnový pár dostane dostatek času k dosažení požadovaného cíle.

Nejnovější články: