Spekulace na Podnět ECB Poskytuje Úlevu pro Olej

 
Exxon Mobil Corporation (NYSE:XOM) v průběhu let vyvíjela z regionálního marketingu petroleje v USA, největší veřejně obchodované ropné a petrochemické společnosti na světě. Ty působí téměř ve všech zemích, a je nejlépe známý pro značky jako Exxon, Esso a Mobil.

Je samozřejmé, že rok 2015 bude rokem na paměti, pro firmy zapojené do ropného průmyslu. Ropy klesla o více než 50% v tomto roce, a společností v tomto odvětví potřeba, aby přehodnotily své obchodní plány rychle.

Jen abyste pochopili dopad přehodnocení; domníváme se, že všechny obchodní plány byly provedeny na olej cena, která by byla stabilní kolem 100 dolarů. To znamená, že úvěry, investice, výzkum a vývoj atd., je třeba přehodnotit, protože cena ropy klesla tak dramaticky. V tomto případě, čím větší společnost, tím je pravděpodobnější, najít dostatek prostředků, jak překonat těžké období. Jako pravidlo, je známo, že malé hráči jsou první, kdo trpí, když je ekonomická situace dostane obtížné.

Ceny ropy dostal podporu od ECB (Evropská Centrální Banka), jako Prezident ECB Mario Draghi naznačil, že další stimul je na karty.

Chápeme, že stimul znamená, že centrální banka bude kupovat více dluhopisů, než aktuální program dělá. ECB řekl, že rozhodnutí pro tento krok by měl být proveden v prosinci, a to bylo dost pro trhy to brát jako evangelium a akcií (včetně ropy), shromáždil. Více stimul znamená více akomodativní opatření a globální ekonomiky (nikoli jen Eurozóny), by měly snazší vyrovnat se s těmito časy.

Z technické analýzy hlediska na větší obrázek, sdílet ceny XOM hledá spíše medvědí. To je tvořící možné, plochý vzor. Takový vzor, zatímco to je nápravná jeden, znamená urychlený přesun na konci, a zdá se, že máme pravdu v tom, že impulzivní krok. To by se zobrazí pouze tehdy, když cena dosáhne úrovně pod 57 dolarů, že vzor by měl být považován za dokončený. Proto je pobyt krátký nebo hledají možnosti dát na nějaké bounce je věc do té doby dělat.

Aktuální ceny $72.86/akcii jsou v pořádku pro malé put opce s jeden měsíc, datum vypršení platnosti, ale já bych koupit více agresivní prodejní opce na jakýkoli přesunout do $75 nebo dokonce $77 úrovni. Chtěl bych použít stejný měsíc expirace za více agresivní obchodu také.

Nejnovější články: