Dolar Posiluje na Příznaky Možné NÁS Daňové Reformy

 
V naší 4. září zprávu, jsme měli počasí rally v AUDUSD pár. Měli jsme také zmínili náš zájem otevřít dlouhou pozici na měnovém páru 0.7940. Navíc, naše touha investovat do hovoru možností bylo také uvedeno ve zprávě. Jak se očekávalo, pár zasáhnout cíl za dva dny. V posledních několika obchodních seancí, pár se odmítl 0.7970 úrovně. Očekáváme hlubší pokles v důsledku argumenty uvedené pod ním.

Začátkem tohoto měsíce, byly tam dva hlavní vývoj v USA. Za prvé, Trump správy dosáhl dohodu s Demokraty o dluhovém stropu. Senát hlasoval 80-17 ve prospěch zákona, který by umožnil zvýšení Federálního dluhového limitu. Za druhé, Trump také veřejně ujistil Snílci (asi 80.000 dospělí, kteří přinesli nelegálně jako děti), že nebudou čelit deportaci.

Podle Hans Redeker, stratég z Morgan Stranely, flexibilitu znázorněno tím, že Demokraté a Republikáni v dospět k řešení, zvýšil naděje na daňové reformy a hlavní generální opravu infrastruktury v USA. Je třeba připomenout, že Dolar začal posilovat proti jeho soupeři, na začátku tohoto roku, pouze na tato očekávání. Nicméně, jak Trump začal čelí mnoho nezdarů, Dolar oslabil.

Další pozoruhodné tím, analytici Bank of America Merrill Lynch je, že Fed by opustit inflační prognózy beze změny během politického setkání, které je naplánováno dnes. Že by otevřené dveře pro další zvýšení sazeb v prosinci. Merrill Lynch analytici argument je založen na zvýšení mimo bankovní toky, které se obvykle odráží sílu měny přesně.

Aussie, mezitím utrpěl porážku kvůli prudkému poklesu cen železné rudy. V posledních dvou týdnech cena železné rudy klesla od 80 dolarů za tunu na asi 70 $za tunu. Analytici očekávají další pokles cen železné rudy v nadcházejících měsících.

Navíc, čistý koksovatelného uhlí dovoz z top pěti Asijských zemí se zvýšil o 3,6 milionů tun, nebo 0, 6% na y-o-y základ v prvních osmi měsících. Analytici tvrdí, že 45% nárůst ceny koksovatelného uhlí v posledních čtyřech měsících je žádný způsob, jak oprávněné s tak malým nárůstem dovozu. Tak, pokles cen koksovatelného uhlí, které je v současné době obchodování na cca 205 dolarů za tunu, se očekává, že. Železné rudy a koksovatelného uhlí vede žebříček exportních příjmů příjmy z Austrálie. Tak, na základě výše uvedených argumentů, očekáváme, že pár AUDUSD se pohybovat dolů v nadcházejících dnech.

Cena graf ukazuje odolnost pro páru na 0.8030. Na pár AUDUSD se také pohybuje po sestupné trendové linie rezistence, jak je znázorněno na obrázku níže. Indikátor MACD je, aby nová minima pod nulovou linii. Proto očekáváme, že měnový pár posunout se dále a testovat další hlavní podporu na 0.7880.

Krátká pozice v AUDUSD pár se zdá apt v tomto bodě v čase. Jsme raději vstoupit blízkosti 0.7990, s příkazem stop loss nad 0.8060. Pokud pár sestoupí, jak se očekávalo, budeme pokrývat naše krátká pozice v blízkosti 0.7880.

Podobně, v binárním trhu, chceme investovat do nízké nebo nižší možnost získat od sestupný trend. My bychom snížit riziko tím, že vstup do obchodu, kdy se dvojice střídá na 0.7990. Datum kolem 28. září bude vybrán k ukončení smlouvy.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: