Samsung Signály Uptrend na Pozitivní Q3 Outlook

 
Podporovaný nárůst prodeje smartphonů, proslulý elektroniky produkty výrobce Samsung Electronics Co. (LON:BC94) hlášeny výjimečné fiskální rok 2016, ve druhém čtvrtletí zisk, který překonal odhady analytiků. Trh dal palec nahoru na impozantní příjmy a zisk čísla tím, že tlačí ceny akcií nahoru asi o 100 dolarů na $751.50. Nicméně, zisk rezervační si vybralo daň na ceny akcií, které klesly na minimum $647 v druhém týdnu září. Ještě, podpora investorům umožnilo fondu, který uzavřel na $722.50 v pondělí, získat většinu ztracených území. Z těchto důvodů níže uvedených, máme býčí pohled na akcie.

V Suwon, Jižní Korea-založená společnost vykázala za druhé čtvrtletí prodeje 50.94 bilionu wonů, a to z 48.54 bilionu wonů ve stejném období loňského roku. Q2 2016 čistý zisk byl 5,85 bilionů wonů, ve srovnání na 5,75 bilionů wonů ve 2. čtvrtletí 2015. Druhé čtvrtletí zisk před zdaněním o 8,07 bilionu wonů byla vyšší než Thomson Reuters odhady 7,8 bilionu wonů. Společnost očekávala 2q provozní zisk ve výši mezi 8 bilionů wonů a 8,2 bilionu wonů. Jak to může být zřejmé, že výsledky za 2. čtvrtletí šel kolem očekávání vedení.

Společnost prodala o 78 milionů kusů smartphonů ve druhém čtvrtletí, ve srovnání s 76 milionů kusů za stejné období v loňském roce.

Společnost dala segmentu moudrý výhled pro třetí čtvrtletí. V polovodičové divize, Samsung očekává zvýšení poptávky po paměťových čipů v důsledku zavedení nové smartphony. Sezónní poptávka z Číny je také očekává, že přispěje ke zvýšení prodeje paměťových čipů. V zařízení panel segment, Samsung očekává zvýšení poptávky po LCD (liquid crystal display) panely. Společnost také doufá, že rekordní nárůst prodeje OLED (Organic Light Emitting Diode) tím, že řeší spotřebitelské poptávky.

Samsung také očekává, IT & Mobile Communications segmentu vykonávat dobře ve třetím čtvrtletí, a to především díky zvýšení prodeje chytrých telefonů. Společnost však očekává, že zvýšení marketingové náklady na q-o-q bázi. Konečně, spotřební elektroniky segmentu se neočekává, že k provedení výjimečně vzhledem k sezónní slabost. Nicméně, Samsung doufá, že rekordní zvýšení příjmů prostřednictvím prodeje produktů s přidanou hodnotou. Tak zásadně, můžeme očekávat znatelné výsledky Q3.

Historický cenový graf ukazuje podporu pro akcie na 680. 50-denní klouzavý průměr 690 působí také jako podpora. Na druhou stranu, odpor pro populaci existuje na 740. Stochastický oscilátor je vzestupně v býčí oblasti. Proto očekáváme, že cena akcie nadále býčí, ale rozsah vázán mezi 680 a 740 v průběhu aktuálního čtvrtletí. Vzhledem k silný výkon, to je lepší jít dlouho blízkosti úrovně technické podpory a vyhnout se užívání krátké pozice.

Binární obchodník může investovat do one touch volání možnost získat z pravděpodobného růstu cen akcií. Cílovou cenu pro call opce by měla být menší než nebo rovna $740. Konečně, vzhledem k tomu, že Samsung by být vydání třetí čtvrtletí vedení na 7. října, bylo by moudré jít pro smlouvu s datem ukončení použitelnosti ve druhém týdnu října.

Nejnovější články: