Zvýšení Cen mléka a Mléčných výrobků Udržuje Kiwi Dolar Silný

 
Pokles cen mléčných výrobků a blízké potvrzení, že zvýšení úrokových sazeb Fed v prosinci vyvolalo pokles na páru NZDUSD v prvním týdnu září. Od vysoce 0.7470, měnového páru klesla na dotek minimum 0.7035 ve druhém týdnu října. Nicméně, nečekané vývoje jak politických a ekonomických, v USA a na Novém Zélandu, ve stínu optimismu směrem k Fed výlet. To má za následek trendu na páru NZDUSD v posledních dvou týdnech. Počasí jsme bullishness v páru NZDUSD se i nadále pro řadu důvodů uvedených níže.

FBI kontrolou Hillary e-mailový server dal příležitost pro Trump zacelit mezeru v posledních týdnech. Nejnovější výsledky průzkumu ukazují, že Hillary je vést přes Trump klesla na 1%, z téměř 12% o měsíc dříve. Trump, který je známý pro jeho ochranářské politiky, je přirozeně vyhýbají investoři. Takový scénář oslabil Dolar se výrazně v průběhu posledních několika dnů a trend je nepravděpodobné, že změny, jako nyní.

Na ekonomické frontě, ABYCHOM měli další špatné zprávy minulou středu, kdy ADP zpráva o zaměstnanosti je uvedeno přidání jen 147.000 pracovních míst v soukromém sektoru v říjnu, na trhu je očekávání 166,000 pracovních míst a vzestupně revidován přidáním 202,000 pracovních míst v září. Mnozí analytici se domnívají, že pokud Trump vyhraje volby, Fed by mít jinou možnost, než odložit výlet, s odkazem smíšené ekonomické údaje.

Dříve na minulou středu, Statistiky Nový Zéland hlášeno zvýšení míry zaměstnanosti o 1,4% q-o-q ve třetím čtvrtletí roku 2016. Analytici očekávali 0,6% zvýšení míry zaměstnanosti. Toto je čtvrtý po sobě jdoucí čtvrtletí růstu zaměstnanosti v Novém Zélandu.

Nejnovější Nový Zéland mléčné dražby, provedené na 1. listopadu, viděl GDT (Global Dairy Trade) index nárůstu o 11,4%, nejvyšší úroveň od roku 2014, přičemž průměrná mléčných cena na $3,327 za tunu. Vývoz mléčných výrobků tvoří většinu příjmů z exportu z Nového Zélandu. Zvýšení ceny mléka a mléčných výrobků udržuje Nový Zéland měna silná a vice-versa. Konečně mezi vyspělé ekonomiky, Nový Zéland má jeden z nejvíce atraktivní úrokovou sazbou ve výši 2%, které stále přitahuje investory. Tedy, v zásadě, počasí jsme uptrend z páru NZDUSD.

Technicky vzato, pár NZDUSD vytvořila blízkosti zaokrouhlení dno vzor. Na základě self-ilustruje graf, počasí jsme 160 pip vzestup z breakout úrovně. To ponechává nás s krátkodobé cíle o 0.7430 jako směnný kurz páru NZDUSD.

Takže, Forex obchodník se může pokusit zaujmout dlouhou pozici v páru na současné úrovni 0.7250. Situace vyžaduje příkaz stop loss umístěn pod 0.7160. Dlouhé pozice může být uzavřena, když na páru NZDUSD se tyčí do 0.7430 úrovně.

One touch opce lze zakoupit pomocí binární obchodník získat z trendu na páru NZDUSD. Aby bylo zajištěno, že opce skončí v penězích, obchodník by měl v ideálním případě si vybrat strike úroveň 0.7400 a datum vypršení platnosti v prvním týdnu prosince.

Nejnovější články: