Amazon Web Services odhaluje Podařilo Blockchain Služby

 

Kryptoměna trh nadále zůstat v makléřského režimu. Nicméně Bitcoin (BTC), který se na malý zisk 0,3% v posledních 24 hodinách do obchodu na $5,350 úrovně. Podobně, Binance mince (BNB), nativní token crypto exchange Binance, která nedávno zahájila své vlastní mainnet, získala 0,9% na obchodu na $21.74. Dalším zajímavým aspektem je, že soukromí zaměřené kryptoměny mají slušné zisky za posledních 24 hodin. Zatímco Monero (XMR) získala 3,8% na obchodu na $64.75, Dash shromáždil 4.3% obchodu na $115.76 úrovně. Další významné altcoins ztratili mezi 0,2% a 3% za posledních 24 hodin. To zahrnuje Ripple (XRP-$0.3013, -1.3%), EOS (EOS-$4.71, na -1,2%), Stellar (XLM-$1.1008, -0.2%), TRON (TRX-$0.0235, -1.7%), Cardano (ADA-$0.0679, -1.4%), MIOTA (IOTA-$0.2907, -2%), Bitcoin Hotovosti ($267.69, -0.3%) a Litecoin (LTC-$72.74, -0.5%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

FCA umožňuje 3 blockchain-založené start-up proces v jeho regulační pískoviště

Britského Úřadu Financial Conduct authority (FCA) má povoleny tři blockchain-založené startech k účasti na poslední soud své regulační pískoviště. Diro Labs je mezi FCA je blockchain-poháněl společností zvolené pro "krátkodobé a malé-měřítku" testování. Podle watchdog, tech společností používá "centrální blockchain-based úložiště informací" pro potvrzení identity a záznamů z primárních zdrojů on-line.

Mezitím, Fintech Dodání Panel Partnerů byl dán souhlas soudu "decentralizované digitální identity platforma, pomocí ověření strojového učení, identita a blockchain-based key management."

Za třetí, Nuggets, e-commerce platby a identity platforma, cílem je, aby soud "bezpečný blockchain skladování osobních a platebních údajů a použít tyto údaje pro přístup produktů finančních služeb." Watchdog řekl, že získal tolik jako 99 žádostí o účast v pátém soud své pískoviště z technologické společnosti s operacemi v BRITÁNII i v zámoří.

Regulátor další podrobnosti v tiskové zprávě takto: "Příklady návrhů, které byly přijaty, patří digitální identity řešení, platforem, které tokenize emise finančních nástrojů a služeb, jejichž cílem je usnadnit lepší přístup k finančním službám pro zranitelné spotřebitele."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Amazon Podařilo Blockchain je zavedena

Amazon Web Services (AWS), e-commerce obra Amazon cloud computing division, představil Amazon Podařilo Blockchain (AMB), která bude údajně umožňují klientům navázat blockchain systémů v rámci jejich instituce. AMB využívá Ethereum a Hyperledger open source architektury.

Amazon říká, že AMB může být ramped zvládnout tisíce až miliony transakcí. Amazon uvádí, že blockchain-as-a-service (BaaS) umožní společnosti vybudovat své rodné sítě rychleji a za nižší náklady, což eliminuje potřebu "poskytovat hardware, nainstalovat software, vytvořit a spravovat řízení přístupu certifikáty, a konfigurovat nastavení sítě."

Pokud jde o služby, Rahul Pathak, Generální Ředitel, Amazon Podařilo Blockchain na AWS řekl: "Amazon Podařilo Blockchain se stará o zajišťování uzlů, nastavení sítě, správa certifikátů a zabezpečení a škálování sítě."

 

Tencent připojí ruce s Waterdrop

Čínská internetová společnost Tencent se připojil ruce s domácí pojišťovny stavět nové blockchain prostředků. Waterdrop, která má vyřezávané jméno pro sebe v Čína je rychle rostoucí crowdfunded zdravotní pojištění sektor, bude vydělávat na Tencent zavedené sítě a uzemnění znalosti rozvíjet nespecifikovaný blockchain nástroje. Iniciativa navazuje na úspěšné dokončení Waterdrop je Série B benefiční akce v Březnu sbírat 500 milionů juanů ($74.2 milionů), během které Tencent v čele akce. V současné době firma vyžaduje nové financování a usiluje o tržní hodnotě nejméně $1 miliardu.

Waterdrop zakladatel a CEO Shen Peng má říci o použití získaných prostředků: "společnost se bude utrácet peníze na automatizaci náhrady a rozvojových blockchain technologie s Tencent."

Crowdfundingová zdravotní pojištění funguje na základě zákazníkům daruje ostatní životně důležité potřeby, sítí, strukturované omezit platby kolem 300.000 juanů ($ 44,500). Prostřednictvím své Xiang Hu Bao nabízí, Tencent, kolegy internet powerhouse a Alipay majitel, Ant Financial, jsou již zapojeny v průmyslu. Soupeř si klade za cíl, aby se 300 milionů Čínských obyvatel jako klienti do roku 2021.

 

SecureKey Technologií vybudovat blockchain-poháněl uživatelské id systém pro Kanadské banky

Pět Kanadských bank plánují nasadit blockchain-poháněl uživatelské identifikační systém postavený software společnosti SecureKey Technologií. Ve zprávě se uvádí, že Ověřené.Mě digital identity systém lze přistupovat klienti Royal Bank of Canada, Bank of Nova Scotia, Canadian Imperial Bank of Commerce, Desjardins Group, a Toronto-Dominion Bank. V blízké budoucnosti bude zařízení nabízených na zákazníky, Bank of Montreal a Národní Bank of Canada. Zejména, Sun Life Finanční údajně být počáteční North American pojistitel systém používat.

SecureKey generální ŘEDITEL Greg prohlásil, že předpokládá, že zařízení bude používán klienty do konce roku 2019 k ověření jejich identity otevřít a získat přístup k bankovní účty a vládních služeb.

Pokud jde o výhody používání blockchain, Wolfond řekl: "Budou moci sdílet svá data bezpečným a důvěryhodným způsobem, který nikdy dříve nemohli."

Unikátní identifikační systém, který je údajně jedním z několika iniciativ k vytvoření otevřeného bankovnictví, které zahrnuje umožnění spotřebitelům sdílet své finanční informace s ostatními podniky, jak je požadováno Kanadské Asociace Bankéřů.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: