Tento Týden na Forexu – 1. Září 2014

To je důležitý týden pro Euro měnu, jak všechny oči se bude na co centrální banka se chystá udělat tento čtvrtek, kdy úroková sazba je vzhledem k být oznámil. Jako obchodník, budete pochopit, že když jsou centrální banky "zpěv", trhy jsou "taneční", takže volatilita bude název hry pro tento týden.

Euro, a to zejména EUR/USD měnový pár, byl agresivně prodávají od loňského června. Prezident Draghi oznámil, že ECB (Evropská Centrální Banka) se dohodli jednat o úrokových sazbách a od 1.40 úrovni. Za pouhé dva měsíce, pár flirtování s 1.31. Z tohoto pohledu můžeme předpokládat, že v létě obchodních podmínek se nevztahuje na Euro. Místo v rozmezí podmínky jsme měli plný klesající trend.

Ve středu jsme se podívat na důležité PMI (Index vedoucích Nákupu) údaje vydané v Evropě. To je ukazatel, který nám ukáže, co se ekonomika dělá, a poskytnout včasné předpoklad o tom, jak odvětví funguje, tím, že ukazuje kontrakce nebo expanze na trhu. Jsme radu, že se podíváte do Evropské Služby tento týden. Euro-zóně ekonomiky jsou služby založené, proto obchodníci budou mít brzy nahlédnout do toho, co ECB udělá jeden den později, ve čtvrtek. Centrální banka bude zaměřit se na inflaci a úrokové sazby. Nedostatek inflace je to, co ohrožuje hospodářský růst. Největší strach centrální banky je deflace, stejně jako boj v prostředí nízkého růstu, je velmi obtížné.

Co se týče předpoklady o úrokových sazbách. Předpokládáme, že ECB se nebude jednat tento čtvrtek jako oni ještě muset počkat na TLTRO (Dlouhodobé Refinanční Operace) účinky. To se pak ukáže, jestli se ekonomika změnila a zda existují nějaké známky zlepšení. Stejně jako každý první čtvrtek v měsíci, to není o úrokovou sazbu, ale o tiskové konferenci, která následuje. Draghi bude vyslýchán o geopolitické napětí, stejně jako nedávné ruské sankce. Vše, co je v současné době děje na Ukrajině, má obrovský dopad na trhy, a proto, na Evropské ekonomiky.

Všechny důležité NFP (Non-Farm Payrolls) údaje z Spojených Státech bude zveřejněna tento pátek. To je nesmírně důležité pro obchodníky, aby si být vědomi, protože když americký dolar je v pohybu, než celý trh je v pohybu. Míra nezaměstnanosti ve Spojených Státech je v současné době na 6.1% a dosáhl této úrovně 14 měsíců dříve než počáteční Fed počasí. To říká hodně o síle oživení AMERICKÉ. Pozitivní NFP číslo bude dávat paliva pro Fed zvýšení sazeb dříve, než se předpokládalo, a proto jsme mohli vidět americkému dolaru cestování přes palubu. To samo o sobě může mít vliv vymazání jakékoliv "Draghi" pohyb na EUR/USD od jeden den dříve, proto tento týden má šanci stát se jedním z nejdůležitějších týdnů v obchodování až do konce tohoto roku.

Nejnovější články: