Intel Odhaluje Komerční Blockchain Balíček

 

Kryptoměna trhu zůstává rozsah vázán, blokování Bitcoin (BTC), který pokračuje v konsolidaci nad $3,600. Zejména, altcoin Ether (ETH), který je nativní kryptoměna z nejpopulárnějších blockchain Ethereum, který usnadňuje zavádění inteligentních smlouvy, se obrátil optimistický. V minulém týdnu, Éter získal 18% obchodu na $123.75 úrovně. Litecoin (LTC), která získala téměř 28% v minulém týdnu na hit $43 na pondělí, vykazuje známky slabosti. Litecoin je obchodování na $41.50 se ztrátou 4,3% v posledních 24 hodinách. Další altcoins jako je Ripple (XRP-$0.30), EOS (EOS-$2.86), TRON (TRON-$0.02) a Stellar (XLM-$0.08) obchody s zisk nebo ztráta asi 1% z včerejšího závěru. Pokud NÁS regulátor umožňuje Bitcoin ETF v příštích několika týdnech, pak můžeme vidět obrovské rally na kryptoměna trhu.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Aragon vláda dává $13 mil rozvíjet průmysl 4.0 tech

Aragonský, španělský city, zahájila "Průmysl 4.0" projekt, který zahrnuje provádění umělé inteligence (AI), blockchain technologie a dalších rozvíjejících se technologií. Pro tuto iniciativu, vláda Aragonie má vyčleněno 12 milionů eur (13 milionů$), dvojnásobek částky původně v plánu. Financování bylo částečně provedeno prostřednictvím Evropského Fondu pro Regionální Rozvoj (EFRR) v rámci Operačního Programu Aragon pro období 2014-2020. Výše financované z EFRR budou použity pro plánování projektů a rozvoje průmyslového vlastnictví.

Zejména, projekt si klade za cíl vzdělávat a podporovat "Průmysl 4.0" koncepce a souvisejících technologií. Vláda plánuje lano v různých odvětvích průmyslu, výzkumných center, a tech podniků, na rozvoj digitálních řešení, která jsou vhodná pro odvětví.

Program bude také podporovat malé a střední podniky (Msp), k provedení digitalizace jejich produktů a operací. Navíc, program bude rovněž umožňují tech podniků, aby zřídily své R&D s cílem zlepšit digitalizace průmyslu.

 

Chana vydává pokyny pro blockchain v zemědělství, financí

Čínská vláda vydala "Guiding Názory na Venkovské Služby Revitalizace Finančních Služeb", který je součástí plánu, jak zvýšit celkovou efektivitu finančních služeb.

Vedení bude prý pomáhat při podpoře zavádění nových technologií, jako je blockchain, ve venkovských finanční sektor. Rámec klade za cíl "zlepšit identifikaci, monitorování, včasného varování a likvidace úrovně zemědělských úvěrových rizik."

Vodící Názory byly zveřejněny podle lidové Bank of China, China Securities Regulatory Commission, Bankovní Regulační Komise, Ministerstva Zemědělství a Záležitostí Venkova a Ministerstva Financí.

Zaměstnávání blockchain v zemědělství financí se údajně zjednodušit shromažďování a sdílení údajů o zemědělství. Blockchain na bázi klient screening je očekávané zvýšení úvěrového hodnocení modelu zemědělských podniků, zvýšení počtu úvěrů schválil a zároveň minimalizovat riziko pro věřitele.

Oznámení také předpovídá, že nové technologie budou motivovat finanční instituce, aby "vyvinout exkluzivní úvěry, produkty a malé platby vypořádání funkcí pro venkovské e-commerce a otevřít venkova, e-commerce hlavního řetězce."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Intel uvolní blockchain nabízí pro firmy

Intel má přijít s blockchain nabídku, která umožňuje firmám nasadit své vlastní blockchain rychle a efektivně. Obchodní balík je založen na Hyperledger Tkaniny Software.

Ve své tiskové zprávě, Intel, prominentní člen Hyperledger konsorcia, má se zmínil, že nabídka produktů bude využívat Intel je v hardwaru, jako jsou Adaptéry Sítě Ethernet a Xeon. Hyperledger je multi-projekt open source iniciativa partnerství hostitelem Linux Foundation, se vrátil z IBM a dalších významných finančních a technologických společností. Bylo zjištěno, předem cross-průmysl blockchain technologií.

Pouze 'Základní Konfigurace' je nabízené v současné době. Konfigurace, zaměřené na podniky, má potřebné náležitosti k zahájení blockchain na Hyperledger Tkaniny.

 

Italská Bankovní Asociace vyzkoušet Corda

Podnikové úrovni, distribuované účetní knihy plošina Corda, je produkt vyvinutý Blockchain konsorcium R3. Italské Bankovní Asociace (ABI) je nyní kontrola open source, mezibankovní blockchain platformy. ABI bylo zjištěno, že platforma byla přizpůsobena prostřednictvím partnerství mezi R3, italské ICT společnosti Sia a Japonská firma NTT Data. Platforma je nyní testován 18 italských bank, což představuje 78% bankovní sektor země, pokud jde o počet zaměstnanců. Projekt, s názvem 'Spunta,' prošel první zkušební fázi v říjnu 2018. V té době, 14 tuzemských bank se zúčastnili projektu.

Sdružení má uvedeno, že projekt je v současné době v rámci pre-produkční fázi a bude žít po dokončení procesu běží. Platforma je stabilita bude také být testovány po dobu jednoho roku. ABI a jeho společníci jsou také aktualizace softwaru, které budou testovány banky v řádném termínu.

Nejnovější články: