Aussie Posílit na Lepší, Než se Očekávalo CPI Dat

 
Na 20. června, jsme měli doporučeno při dlouhé pozici v AUDJPY pár na 77 úrovní s cílem o 82. Alternativně, jsme navrhli nákup one touch call opce s realizační cenou 80. Během týdne, cíl byl splněn. Ve skutečnosti, pár dal další šanci vstoupit a opustit na téměř stejné úrovni. Downgrade z Australské dluh tím, že S&P a nižší než očekávané změně údaje o zaměstnanosti, vytáhl kříž zpět do 78.50 úrovně. Nicméně, tam jsou některé zajímavé vývoje, jak je vysvětleno níže, která nás vede k přesvědčení, že AUDJPY pár se chystá vidět obrovský trend v příštích několika týdnech.

Poté, co viděl jeho strana vyhrát v nedávno skončených volbách získat více než dvoutřetinovou většinou v horní komoře, Japonský Premiér Šinzó Abe oznámil, že on bude instruovat ekonomické vlády připravit nový ekonomický stimulační balíček pro Japonsko. Firma prohlášení Abe oslabení Jenu na minimum 106 v řádu dvou týdnů. Analytici jsou toho názoru, že pokud a dokud BoJ oznamuje balíček, který bude předběhnout očekávání účastníků trhu, japonský jen bude i nadále zůstane býčí. Tak, můžeme si být jisti očekávat BoJ, aby se velké oznámení během setkání je naplánováno později v tomto týdnu.

Ve středu ráno, Australský statistický Úřad uvádí 0,5% q-o-q nárůst zdobené znamená index spotřebitelských cen (CPI). Ve druhém čtvrtletí CPI data také trumfl analytiků odhad 0,4% růst na postupném základě. Na y-o-y bázi CPI se zvýšil o 1%. Můžeme tedy očekávat Aussie stoupat a Jenu padnout v nejbližších dnech.

Technicky vzato, AUDJPY měnový pár je v úpadku režimu. Nicméně, jak vyplývá z grafu, pár může být očekává se, že prudký zvrat po dosažení úrovně o 77. Pravděpodobný vzor pohybu cen a očekávané stochastické ukazatel cesty je uveden v tečkovaných linek. Od primární trend je na vzestupné, s krátkou pozici za pouhých 100 pip, zisku a rizika pro odměna poměr jen 1:1 není přiměřené.

Tak, to je lepší pro Forex obchodník čekat na dip, aby se dokončil a trvat dlouhou pozici v blízkosti 77 úrovni. Příkaz stop loss může být umístěn 200 pipů pod bodem vstupu. Dlouhé pozice může být udýchaný na 83.50. Riziko pro odměna poměr je asi 1:3 pro navrhovaný obchod.

Binární obchodník by měl uvažovat o vstupu do one touch opce obchodu v současné situaci. Realizační ceny pro one touch opce obchod by měl být 83 nebo nižší. Obchodník by měl také podívat na datum vypršení platnosti nebo poté, co 21.srpna.

Nejnovější články: