3M Zůstává Cíl Prodejců na Přetížené Ocenění

 
Akcie diverzifikované nadnárodní balení produktu výrobce 3M Company (NYSE: MMM) vzrostly téměř o 6% v posledních týdnech. Jedním z hlavních důvodů pro uptrend je třetí čtvrtletí zisk ve výši $2.15 na akcii, který porazil Wall Street analytici o cent. Nicméně, vzhledem k protivětru, kterým čelí společnosti, domníváme se, že akcie by opět začít klesat v aktuálním týdnu. My vám tímto předložit argumenty pro medvědí pohled na společnost.

3M obdržela téměř dvě třetiny svých příjmů z oblasti mimo USA. Proto, silný dolar by určitě bolet společnosti. Zpomalení v Číně se také očekává, že vliv na horní řádek a na spodním řádku společnosti. Společnost varovala, že její celý rok 2016 příjmy by být více nebo méně ploché ve srovnání s předchozím rokem. 3M měl také snížily svůj fiskální rok 2016 zisk ohledem na rozsah $8.15 na $8.20 na akcii z $8.15 na $8.30 na akcii, vydané dříve.

V nedávné minulosti několik výzkumných firem se obrátil medvědí na 3M. V poznámce vydané dne 21. listopadu Goldman Sachs uvedl, že se změnily jejich hodnocení na 3M, z "neutrální" na "prodat" s cílovou cenu na $159. O týden později, Zacks analytici následoval Goldman Sachs a snižuje rating z "hold" na "sell". Analytici Royal bank of Canada dal 'horší' rating na akcie, cílovou cenu mezi $155 a 159 dolarů. Několik investorů by přehodnotit před přidáním dlouhých pozic jako nyní.

Týden před, neobvykle vysoký objem dát zakázek obchodovaných na amerických trzích. Tolik, kolik 944 opce smluv, které končí v lednu, byla zakoupena ze strany obchodníka. Otevřené zájem se nyní přešel 26964 smluv. To znamená, že hlavní hráč je silně medvědí na pult. Tyto druhy obchodů se obvykle užívá u obchodníků, kteří jsou jasně předvídat negativní zprávy týkající se společnosti. V tomto okamžiku, s ohledem na zisk střih a snížila, spolu s velké medvědí pozice otevřel na trhu, to by bylo lepší se držet krátké pozice.

Poté, co nedokázal prorazit rezistenci na 176, akcie začala ztrácet na síle. Stochastický oscilátor označuje krátkodobé překoupené scénář.

Takže, binární obchodník může investovat v nízké (nebo nižší) smlouvu, která je ekvivalentem opce. Obchodník by měl vstoupit do obchodu, když podkladové ceny aktiva je blízko $173. Jeden týden uplynutí doby by měl být vybrán pro obchod.

Nejnovější články: