JP Morgan rostly o Silných Čtvrtletních Výkon

 
JP Morgan Chase & Co (NYSE:JPM) je jedním z nejvíce dobře renomovaných bank v USA. Během kreditní krize v roce 2008, banky hrál hlavní roli ve stabilizaci AMERICKÉ ekonomiky převzetím Bear Stearns a Washington Mutual. Cena akcií banky i nadále oscilovat mezi nižší kapely $50 a horním pásmu 70 dolarů za poslední dva roky. V současné době, akcie se obchoduje na zhruba 60 dolarů. Tak, posouzení základy by umožnit obchodníkovi, aby určit konec kapely, na které populace by se pohybovat jako první. Jakmile se to určuje, binární možnosti obchodník může mít vhodnou pozici vydělat na pohybu cen.

Během čtvrtého čtvrtletí fiskálního roku 2015, banka zaznamenala celkem úrokové výnosy z $13.155 miliard, ve srovnání s $12.95 miliardy eur ve stejném čtvrtletí fiskálního roku 2014. Čistý zisk za čtvrté čtvrtletí fiskálního roku 2015 byl $5.434 miliard nebo $1.32 na akcii, a to až od $4.931 miliard nebo 1,19 dolaru na akcii za stejné období roku 2014. Čtvrté čtvrtletí upravený zisk $1.40 pohodlně šel kolem analytiků odhad z $1.27.

S ohledem na nízkou cenu ropy a energie, půjčky, expozice, banka zvýšila rezervy na úvěrové ztráty na 1,25 miliardy dolarů ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2015. Částka vyčleněná je téměř o 50% vyšší než 840 milionů dolarů zrušil ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2014.

Podle Basel III norem, přiměřeně kapitalizované banky by měl mít tier I kapitálu ve výši 6%. Každý rok, finanční síla banky se posuzuje na základě tohoto poměru. Proces je obecně odkazoval se na jako zátěžový test. Tier I kapitálu poměr je poměr základního kapitálu banky (vlastní kapitál a nerozdělený zisk) a rizikově vážených aktiv. Tier I kapitálu poměr JP Morgan Chase zvýšil na 13,3% ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2015, z 11,4% ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2014.

Basel III norem kapitálové přiměřenosti očekávat, že banky udržují pákový poměr ve výši nejméně 3%. Pákový poměr JP Morgan na konci fiskální 2015 čtvrtém čtvrtletí je 6,5%. Kromě toho banka snížila její provozní náklady výrazně ve čtvrtém čtvrtletí. Non-úrokové náklady se snížily o 7% na y-o-y základ na 14,3 mld$.

Dopředu poměr cena k zisku banky je 9.6, která je relativně menší oproti průmyslu v průměru o 11. Tedy, s ohledem na údaje uvedené výše, zásadně můžeme očekávat, že se ceny střílet až 70 dolarů ve velmi blízké budoucnosti.

Technicky vzato, akciový má podporu na $58 a rezistenci na $66 úrovní. Hlavní linie indikátor MACD je nad nulovou linii. Navíc akční cena zůstává omezena ve vzestupném kanálu.

Naše doporučení je pro binární možnosti obchodníků k nákupu a one touch opce smlouva na současné cenové úrovni. Cílovou cenu pro opci, smlouva by měla být nejlépe kolem 65 dolarů. Žádné datum vypršení platnosti v posledním týdnu dubna by se zvýšila pravděpodobnost úspěchu v tomto obchodu.

Nejnovější články: