Alibaba Cena Cíl Snížit Na Čínu Zpomalení Obavy

 

Akcie Alibaba (NYSE: BABA) snížil téměř o 3%, minulý pátek poté, co Čínské e-commerce obří sekl své celoroční prognózy prodeje kvůli obavám ohledně hospodářského dopadu US-Čína obchodní války, které společnost očekává, aby se snižovaly příjmy před jeho vrcholu prodejní období. Nicméně, včera akcie zpět na blízko, na 147.44, až 1,94%, nebo $2.80 z předchozího blízko. Včera, společnost obdržela četné ceny-cíl škrty v důsledku obav o pomalejší růst tržeb, účinek aktualizaci webových stránkách, a jak agresivní investice by mohly snížit ziskové marže. Stále očekáváme, že akciový zůstat rozsah vázán s mírnou býčí zaujatost na základě údajů uvedených pod ním.

 

Alibaba Stock: Změkčení Utrácet A Investovat Těžce

Alibaba Group Holding Limited generovaný zisk USD 1.40 na akcii ve druhém čtvrtletí fiskálního roku 2019, přesahující Zacks' konsensus odhad o 28 centů. Příjmy také vzrostly o 14,8% rok-na-rok. Společnost vytvořila prodej RMB 85.15 miliard eur (12,4 miliardy USD), což představuje nárůst o 54% více než v předchozím čtvrtletí.

Rok-přes-rok nárůst tržeb byl tažen síla Číny maloobchodní podnikání, konsolidace Ele.mě a Cainiao Sítě a silný růst Alibaba Cloud příjmy.

Nicméně, jejich příjmy zaostaly z Zacks konsensus odhad 12,65 miliardy svých dolarů. Proforma hrubá marže činila 45,1 procenta, dolů o 1500 bazických bodů z předchozího roku.

Zejména, společnost snížila svůj odhad roční tržby cíl rozmezí 4% až 6% – z RMB 375 miliard RMB 383 miliard. Kromě toho, společnosti zaostaly za očekáváním trhu, s druhým čtvrtletím roku 2019 výnosy RMB 85.15 miliard eur (12,4 miliardy dolarů) mírně pod konsensuálním odhadem RMB 86.7 miliard.

Úvěrové společnosti, 2q zisk na akcii 9.60 juanů ($1.40) překročila očekávanou 7.43 juanů na ulici. Jako odpověď, SunTrust top analytik Youssef Squali zopakoval "Buy" rating na Alibaba akcií, zároveň snižuje cílovou cenu na $180 (od 195 dolarů), což představuje potenciální vzhůru o 21% od posledního blízko.

Podle TipRanks, který kvantifikuje analytiků a bloggerů, hit sazbu na základě toho, jak hovory, práce, analytik Youssef Squali má roční průměrná návratnost 19,2% a 66% vítězství sazba. Squali má 16.2% průměrnou návratnost, když naznačuje, BABA, a je umístěn #69 z 4908 analytici.

V poznámce pro klienty, Squali napsal, "udržujeme Koupit a býčí LT práce na BABA, ale nižší našich odhadů/ PT do 180 dolarů od $195 na větší makro nejistota, a mgmt je následné rozhodnutí odložit zpeněžení dílčí inventář z nové doporučení zdroj pro ochranu obchodníků ROI. Core commerce růst zůstává silný, užívat si podíl na trhu, zisky a stabilní marže na financování nových iniciativ. Další riziko zpomalení růstu a rozpětí, existuje-li makro zhoršuje, ale BABA je dominantní postavení, on-line, rostoucí/diverzifikované nabídky a Čína je on-probíhající upgrade spotřeba/digitalizace by měla pomoci BABA překonat."

Podobně, Baird analytik Colin Sebastian zdobené jeho cílovou cenu na Alibaba akcie 178 z 215. Také KeyBanc Capital Markets analytik Hans Chung snižování jeho cílovou cenu na Alibaba akcie 203 z 215.

Sebastian, nicméně, opustil překonat hodnocení beze změny. Klesající revize cílová cena takto Alibaba čtvrtletní výsledky, které vynechal analytiků odhady příjmů. Alibaba omezí své příjmy za celý rok výhled růstu o 4% až 6% ve středu "fluid makro-ekonomické podmínky."

I když Alibaba je hlavní e-commerce podnikání je i nadále silná, podle Sebastian, směrem dolů revidované příjmy outlook odráží zpomalení výdajů zákazníků v Číně. Tam také byla spojena překážka při zpeněžení v důsledku přepracování jeho Taobao Marketplace, což je consumer-to-consumer e-commerce portál a vedoucí on-line nakupování stránky v Číně.

Ve své poznámce pro klienty, Sebastian napsal: "Jsme odpovídajícím způsobem snížit naše 12-měsíční cílová cena, i když vidíme dlouhodobý potenciál růstu podniku jako neporušený."

Alibaba se konalo dvoudenní konferenci pro investory v září. Její vedení řekl, že příležitost je obrovské pro své hlavní e-commerce podnikání, stejně jako jeho maloobchodní, digitální média, a cloud-computingu.

Zmínil se také tlak na marže z posledních růst iniciativ, jako důvody pro cenový cíl snížení. Alibaba investuje do fyzického podniky, digitální média, cloud computing a logistiky zábava. Důvody pro to byly Čínské ekonomiky a nový přechod z Taobao. Nicméně, on držel klientů s nadváhou.

Čínské Internetové společnosti mají poněkud negativní postoj vzhledem k regulační, ekonomické a směnný kurz jüanu obavy. Minulý měsíc, Alibaba se konalo dvoudenní konferenci pro investory. Vedoucí pracovníci řekl, že příležitosti jsou obrovské pro hlavní e-commerce podnikání, stejně jako pro maloobchod, cloud computing a digitální mediální služby.

To může být poznamenal, že cenové cíle jsou stále vyšší než aktuální obchodovaná cena. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat nahoru postupně.

Technicky vzato, akciový začala stoupá po testování supportu na $146 úrovně. Rostoucí stochastic indikátor potvrzuje také základní bullishness na skladě. Takže zvýšení ceny akcie lze očekávat.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: