Ethereum Klasické Dolů na Nedostatek Aktualizací od Vývojářů

 
Ethereum Classic (ATD), původní Ethereum řetězce, roste v posledních několika obchodních seancí. Na ETCUSD pár získal o čtyři dolary v posledních dvou obchodních seancí na hit vysoký $15.05. Jako čtenáři mohou být dobře vědomi, Ethereum, které je vidlice Ethereum Klasické sítě, získal nesmírně v roce 2017, poté, co velcí hráči a nadnárodních korporací, začala couvat. Nicméně, to není případ s Ethereum Classic, který je vnímán jako nejistá sirotek řetězce. Tak silný růst cen ATD. pozvedl obočí mnoha investorů. Jak je vysvětleno níže, zhodnocení by měly být použity k účetní zisk, nebo jít na krátké v ETCUSD pult, jak můžeme vidět, cena bude zpět na pre-rally úrovní v nadcházejících dnech.

Podporovaný 53.52% skok v objemu na Bithumb, jihokorejský výměnu, cena Ethereum Klasické vzrostl na osm týden vysoké začátku tohoto týdne. Ve skutečnosti, téměř $588.50 milionů Ethereum Klasické měnil ruce v pondělí. O altcoin bude konsolidovat po strmém vzestupu v ceně, pouze tehdy, když je důležité aktualizace od odpovídající rozvoj společenství. Pokud není žádná aktualizace, pak růst cen by měl být vykládáno jako čerpadlo a dump schéma. V případě, že Ethereum, není žádná aktualizace od vývoje společenství. Můžeme tedy očekávat, že cena se vracet v následujících dnech.

Další hlavní důvod pro růst cen je, že jihokorejský exchange Bithumb začala nabízet ETC/KRW pár pro obchodování. To, že se zvýšil zájem mezi obchodníky, což má za následek zvýšení objemu. Tak, to je jasné, že současná rally v ETCUSD dvojice není řízen zásadní vývoj.

Tak daleko, protože Dolar je znepokojen tím, že nedávné non-výrobní PMI data ukazují silné oživení v hospodářské činnosti, v návaznosti na negativní dopad hurikánů Harvey a Irma. Dále se očekává, že Fed zvýšení referenční úrokové sazby příští měsíc během zasedání měnové politiky. Konečně, Trump vláda začala vidět přiměřenou úspěšnost v získávání daňová reforma daňová. Všechny tyto faktory prospěch poklesu ETCUSD pár.

Na ETCUSD pár začal klesat poté, co čelí odporu ve 14.40. Oscilátoru z klouzavý průměr klesá. Další dvojice se také pohybuje pod 50-období klouzavý průměr. Proto jsme se předvídat ETCUSD klesat v krátkodobém horizontu.

Zisk z klesající trend, dát možnost lze zakoupit od vhodnou binární broker. Vstoupíme pouze tehdy, pokud ETCUSD pár obchoduje kolem $14 na OTC trhu. Nakonec jsme přednost možnosti zůstat aktivní po dobu nejméně jednoho týdne.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: