Draghi, Yellen, Euro a americký Dolar

 
Americký dolar je na vzestupu, jako Federální Rezervní systém Spojených Států rozhodnutí, které se nepodařilo zachovat sílu dolaru. I přes zachování sazby beze změny a s celkovou makléřského/holubičí tón na tiskové konferenci, která následovala, NÁS měny klesl.

Jeden den po oznámení Fedu, jeden z jeho členů, Lockhart, mluvil a v podstatě uvedl, že Fed je otevřena možnost úroková sazba startu později v tomto roce. To bylo navzdory mnoha příležitostech, že Fed je vlastní Předsedkyně Janet Yellen řekl, že případné zvýšení sazeb neznamená začátek cyklu utahování. Na trhu se Lockhart projev jako dané a začal tlačit věci na obtížné cestě k NÁM, dolar medvědi.

V důsledku toho, EURUSD se stěhoval nižší, celou cestu k 1.11 oblasti (více než tři sta pips, když ve srovnání s maxima po oznámení Fedu). USDCAD byl také obchodování kolem 1,33 s dalším tři sta pip zvrat z minulého pátku.

Na Euro stránku věci, mělo by být zmíněno, že to byl agresivně prodávány na zadní emise Volkswagen skandál. Důkaz vychází ze skutečnosti, že spolu s EURUSD, EURJPY dostal také, zatímco EURGBP obchodované nižší, stejně.

Zbytek obchodní týden by mělo být zajímavé, protože máme dva hlavní projevy: jedna v Evropě a druhá ve Spojených Státech. V Evropě, ECB (Evropská Centrální Banka) pane Předsedající, Pane Draghi, je naplánováno, aby svědčil před Evropským Parlamentem, Hospodářským Výborem, Tato událost je obvykle následuje zvýšení volatility. Soudě podle těžkého tón EURUSD se obchoduje s, řekla bych, že to je prakticky nemožné pro páru ne vyhrožovat 1.10 oblasti, jako je tato, je prognózovaná hodnota pro páru EURUSD dána projekce pracovníků ECB.

Další událost přijde ve čtvrtek, a je z druhé strany Atlantiku jako Paní Yellen je mluvení. Trhy jsou vážně nečekal nic nového, když ve srovnání s tím, co řekla na tiskové konferenci, která následovala po rozhodnutí Fedu. To je případ, to by mělo být Euro řízený obchodního týdne se trhy snaží pozici na konci měsíce toků, které by měly začít hrnout ze pátkem.

Viděli jsme masivní tlak na americký dolar minulý pátek. Můžeme vidět stejné na Euro páry, pokud Draghi barvy jestřábí obraz, když bude svědčit. To je docela obtížné uvěřit tomu, že však budou, protože pokud bychom měli zvážit poslední tiskové konferenci, že Draghi uspořádala: Evropské ekonomiky nevypadá to dobře podle ECB. Nemluvě o inflaci chybí z celkového obrazu.

Dnešní setkání odhalí více, a budeme mít náš recenzi pro obchodníků s devizami v pondělí. Zůstaňte naladěni a připravte se/plán jako normální, ale buďte opatrní na své EUR a USD obchoduje.

Nejnovější články: