Jaguar Zaměstnává IOTA v PoC Demo pro Sledování Vozu Energie

 

Kryptoměna trhu se obrátil mírně býčí s Bitcoin (BTC) překročení nad 10 000 dolarů úroveň znovu. Numero uno crypto s tržní kapitalizací ve výši 184.70 miliard bylo obchodování na $10,346.93 v době psaní tohoto článku. Nejistota v globální obchod, vzhledem k US-Čína obchodní válka je hlavním důvodem pro odolnost Bitcoin a další významné altcoins. Zejména, další kolo cla na Čínské zboží, vstoupila v platnost 1. září. , Jako je Čína hit zpět s 15% dodatečné clo na 75 miliard dolarů v hodnotě zboží a podala žalobu proti NÁM v rámci WTO (Světové Obchodní Organizace), tam se zdá být žádné možné řešení problému v krátkodobém horizontu. To může podnítit další kolo rally v kryptoměna sektoru.

Podobný Bitcoin, Ethereum (ETH) získala 3,9% na obchodu na $177.38. XRP, nativní šifrovací Zvlnění získala 1,8% obchodu na $0.2606. Další altcoins, který získal v posledních 24 hodinách patří Litecoin (LTC-$66.91, 1.6%), EOS (EOS-$3.33, 2.7%), Cardano (ADA-$0.0452, 2.7%), Tron (TRX-$0.0158, 3.0%), Monero (XMR-$73.78, 4.6%), Binance Mince (BNB-$22.56, 4.6%), Bitcoin Hotovosti ($296.39, 5.9%), OKB (OKB-$2.70, 8.30%), Dash (DASH-$80.61, 1.1%), Huobi (HT-$3.97, 2,4%) a Stellar (XLM-$0.0631, 1.5%). LEO (LEO – $1.14, -0.3%) je pouze altcoin v top 20 seznam obchodu v červené barvě.

Vládní iniciativy na úrovni

Deutsche Bundesbank a německá vláda pracuje na CBDCs věcech

Německo je vlády a centrální banky Deutsche Bundesbank společně pracují na otázky týkající se centrální banka digitálních měn (CBDCs). Bundestagu (německý spolkový parlament) vydala oficiální odpověď na parlamentní skupiny, Svobodné Demokratické Strany, který měl znamenat šest dotazy týkající se CBDCs do Vlády v červenci.

Vláda odpověděla na všechny dotazy, s odkazem důležitých zpráv a průzkumů, včetně zprávy vydané Bankou pro Mezinárodní platby (BIS) v lednu. Zejména, když zpochybňovaný o svém názoru, o CBDC, Kabinet citoval BIS a tvrdil, že 70% centrálních bank po celém světě jsou zapojeny do CBDC související práce, ale pouze dva z nich mají dobře rozvržené plány na zavedení digitální penězích centrální banky.

Kabinet poukázal na to, že Švédsko je jedinou zemí v EU, která je v současné době při pohledu na možnost vydávání CBDCs, ale konečné rozhodnutí o CBDC vydání je zatím být dosaženo.

 

Kyrgyzstán navrhuje zákon na zdanění crypto těžby

Ministerstvo Hospodářství Kyrgyzstánu předložila návrh zákona "O Změně Daňového řádu" s hlavním cílem zdanění cryptocurrency důlní. Zdanění Cryptocurrency důlní předpokládá se zvýšení příjmů rozpočtu a zajistit spravedlivé zdanění v zemi. Kyrgyzstán je ministerstvo hospodářství je v současné době studuje dvě pravděpodobné možnosti, jak zajistit zdanění cryptocurrency důlní. První možností je daň z příjmu, zatímco druhá možnost je ukládat náklady spojené s cryptocurrency důlní.

Hrubý odhad naznačuje, že vláda může generovat příjmy asi 300 milionů eur (~$4.20$) ve formě daně na kryptoměna sektoru. Částka je významná, vzhledem k tomu, že roční rozpočet Kyrgyzstán je pouze $1 miliarda.

Iniciativy soukromého sektoru

IOTA, Jaguar Land Rover, a Engie Laboratoře Crigen sledování, auto, energie

IOTA, která se vyvinula tangle technologie, spolupracuje s automobilkou Jaguar Land Rover spustit proof-of-concept (PoC) pro sledování vozu energie. Podle informací na oficiálním blogu, IOTA je spolupráce s Jaguar Land Rover a francouzské energetické centrum R&D Engie Laboratoře Crigen pro provádění experimentu. Experiment má v úmyslu ukázat široké veřejnosti obou zdroj a přínos Jaguar j-Pace je energie na Trondheim Powerhouse, místo, které hostí PoC iniciativy.

Russell Vickers, ředitel Jaguar Land Rover vozidla-as-a-service engineering group, věří PoC stanoví cestu pro energeticky vědomé inteligentní města v budoucnosti.

Pokud jde o PoC iniciativy, Vickers řekl: "Tento agilní iniciativy názorně ukazuje, jak se města mohou transformovat infrastrukturu a dopravu na udržitelné a vzájemně výhodné ekosystému. Jsme rádi, že nechat veřejnost vidět, jak energeticky pozitivních budov a vozidel, jako jsou I-Tempo v této ukázce můžete vytvořit pozitivní udržitelnosti inovace v souladu s Jaguar Land Rover je Určení Nulové strategie."

Jaguar j-Pace se skládají z IOTA-opírající se smart wallet, který by mohl být využit pro energetické nabíjení, obyčejně odkazoval se na jako "Zelená Nabíjení" funkce. Zařízení umožňuje I-Tempo majitelé nabíjet svá vozidla čistě pomocí obnovitelných zdrojů energie.

Navíc, jsem-Pace je inteligentní wallet umožňuje uživatelům získat IOTA tím, že vozidla, aby se automaticky sdílet data týkající se jízdních podmínek, například, informace o výmoly, návštěvnosti a počasí. Crypto může pak být využity na zaplacení služeb jako je parkování, mýtné a nabíjení.

Migros zahájit blockchain systém pro sledování potravinového řetězce

Migros, největší řetězec supermarketů ve Švýcarsku, používá blockchain-based systém pro sledování jeho potravinového řetězce. Prodejce odhalil instalace TE-Jídlo je blockchain-poháněl jídlo připínání systém minulý týden. Zatímco několik prodejců využívají tyto systémy nabídnout transparentní údaje na klienty, Migros hodlá využít technologie pro optimalizaci postupů a poskytovat lepší hodnotu.

Migros předpokládá, nejnovější iniciativa nabízet více výhod, než jen o zajištění transparentnosti pro klienty. Navíc, supermarket očekává, že blockchain platforma nabídnout hodnotu usnadněním produkt připomíná a lepší řízení dodavatelského řetězce.

Nejnovější optimalizace dodavatelského řetězce je také předpokládá, že v důsledku efektivnější distribuce a minimalizovat plýtvání potravinami, v souladu s nadcházející iniciativy Evropského Úřadu pro Bezpečnost Potravin.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: