Repsol je Sestupný trend bude Pokračovat

 
Repsol SA (BME:REP) je další klíčový Evropský hráč do ropy a zemního plynu na trhu. Mají také silné zastoupení po celém světě, s činností a to jak v předcházejících a navazujících sektorech.

Následný skládají z rafinace ropy a zemního plynu, dodávek a prodeje, ale také v objevování/hledání nových energetických řešení. Těžební sektor, na druhé straně, se zabývá vyhledávání a průzkumu ropy a zemního plynu.

Následný rozdělení se zdá být obecně ovlivněn tím, že aktuální ceny ropy. Rafinací, zdá se, podařilo najít výhodu v boji proti této nadbytek ropy. Upstream je však trochu složitější. Aby bylo možné najít, objevit a využít nových ropných polí, je třeba provádět investice, a investice jsou na předpokládané hodnoty ceny ropy. Pokud se podíváte na Repsol je nedávné zjištění, že má více než čtyřicet objevy od roku 2007. To zahrnuje osm z největších nálezů na světě, který dělá to těžké uvěřit, že vykořisťování náklady byly vypočteny na základě ceny ropy pod $50/barel.

Jako výsledek, to může být, že společnost je budoucí finance bude mít vliv jak na úroveň dluhu stále roste. Můžeme pouze předpokládat, že budou mít nějaké problémy s likviditou v budoucnosti, jak se zdá, neexistují známky pro globální růst. S produkce ropy a zásob na rekordních úrovních, ropné společnosti se budou muset přizpůsobit, vynalézat, nebo zemřít.

Aby se zamezilo tomu, že společnost Repsol plánuje prodat 6,7 miliard eur aktiv a snížit investice až o 38%. Tento krok byl učiněn s cílem udržet platící dividendy, a to je znamení, že všechny faktory uvedené výše jsou správné interpretace.

Když se podíváte na cenu akcií společnosti od roku 2008 do dnes, obecný směr byl pouze směrem dolů. Oni šli z kolem €30/share úrovni, až do €11/sdílet je se jednání v nyní.

Tento sestupný trend se předpokládá až do konce, protože je to počtvrté za posledních sedm let, že 10 eur/akcii oblasti byl testován. Řekl bych, že tohle je stěžejní úroveň. Nyní, že ECB je připravena zvýšit množství stimulů, to může být možné pro Repsol najít nějaký odraz, ale ne, dokud ceny ropy rostly.

Na základě všech výše uvedených, budu držet medvědí směr na Repsol, dokud prosincovém zasedání ECB. Proto, opce obchodování je doporučeno z aktuální ceny. Použijte jeden měsíc, datum vypršení platnosti, nebo usilovat o přezkum před pozbytím platnosti na konci listopadu.

Pohybující se na, pokud ECB je snižování sazeb dále do záporného pásma nebo zvyšuje tempo a velikost QE, pak to může být dost pro možnost volání na Repsol s konci prosince datum vypršení platnosti.

Všichni ve všech, těžké časy pro ropné společnosti, a nikdo je očekává se, že rychle zmizí, proto snižování nákladů Repsol je dělat na jejich pětileté strategie.

Nejnovější články: