Asure Prodává pracovní Prostor Obchodní Management Pro $120mln.

 

Akcie Asure Software, Inc. (Nasdaq: ASUR) vyrazila 23.01% nebo $1.6 uzavřel na $8.34 v úterý po cloud platform enterprise odhalila odprodej svého pracovního prostoru správa podnikání FM:Systems v hodnotě 120 milionů dolarů dohodu. V posledních třech měsících, Asure akcie zažila hodnota eroze 32.2%, zatímco S&P 500 (SPX) má ztratil 1,3%. Zajímavé je, že objem obchodů přesáhl 12,031,302 akcií, což je mnohem vyšší než průměrný denní objem obchodování 142.000 akcií.

Aktiv a vlastního kapitálu vypořádat se předpokládá uzavřít v 45-60 dní, podléhá schválení regulačních úřadů. Odprodej usnadní Asure soustředit se a prosazovat své oceněné Řízení Lidského Kapitálu (HCM) řešení pro malé a střední podniky.

Odprodej Workspace Management podnikání dláždí cestu pro oba Asure Software a FM:Systémy s okamžitou příležitostí soustředit se na základní strategie a rozjet jejich příslušné podniky.

FM:Systems nabízí pracovišti, řízení technologie a řešení, které umožňují zařízení a realitní týmy, aby zjistily, strategize, a předat perfektní pracoviště pro všechny zaměstnance.

V komentáři k odprodeji jednat, Asure generální ŘEDITEL Pat Goepela řekl: "Tento strategický krok umožňuje Asure být laserové zaměřené na naše HCM podnikání."

Goepela se domnívá, že dohoda umožní společnosti rychle vpřed inovace v oblasti mezd a poradenství v podnikání a zároveň poskytuje dostatečný kapitál na podporu růstu a investovat do produktů, zaměstnanců a zákazníků.

Společnost uvedla, že se rychle rozšiřuje v HCM domény posílení postavení malých podnikatelů a prodejců po celé zemi s state-of-the-art pracovní síly řešení, které zjednodušuje všechny HR postupy a obraty práce více podmanivý.

Goepela dále vysvětlil dopad odprodeje jednat na kapitálovou strukturu společnosti. "Tato transakce posiluje Asure kapitálové struktury, jak máme v plánu věnovat většinu našeho dluhu. To také zvyšuje naši mix opakující se příjmy na více než 90%. Zároveň máme v plánu zaměřit se na organický růst s pomocí upsell a cross-sell iniciativ, také budeme v silné pozici, aby sledovat přírůstek akvizic. Kromě toho, transakce budou atraktivní z daňového pohledu pro naše akcionáře."

Během posledních deseti let, Asure Software má postavený svůj pracovní Prostor Řízení obchodní činnosti od $5 milionů na zhruba 28 milionů dolarů v ročních příjmů, a to především díky řezání-hrana produkt. Goepela se domnívá, že obrovské příležitosti existují v realitním trhu technologií a FM:Systems je nejvhodnější využít pracovní Prostor řešení Správy při vytváření své portfolio o kosmonautiku technologií.

V komentáři na nákup Asure je pracovní Prostor Řízení obchodní činnosti, Kurt von Koch, generální ŘEDITEL společnosti FM:Systems, řekl: "Jsme rádi, že jsme dosáhli této dohody s Asure Software. S přídavkem Asure Prostoru řešení, nyní máme dva nejlepší ve své třídě doplňkové nabídky s technologií řešení, která umožňují klientům poskytnout ideální pracoviště pro všechny zaměstnance. Přidání Asure pracoviště řízení portfolia produktů a jeho zaměstnanci zrychluje naše tempo k dosažení tohoto cíle. Těšíme se na dokončení transakce a zajištění hladkého přechodu."

Odprodej vypořádat se očekává, že držet skladem Asure optimistický v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf ukazuje, že zásoby má pevnou podporu ve je 6,78. Další hlavní rezistence se očekává, že pouze v 15 úrovních. Na Chaikin money flow ukazatele je také v pozitivní oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie k dalšímu rally v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: