Fitch snížení ratingu GE na BBB+ se stabilním výhledem

 

Fitch Ratings sestupně revidovanou General Electric (NYSE: GE) a GE Capital hodnocení na pátek na BBB+ se stabilním výhledem, z dříve " A " rating. Downgrade takto srovnatelné rozhodnutí podle S&P Global Hodnocení. října, 2. a Moody ' s Investors Service minulý týden ve středu. Po oznámení, za osmý po sobě jdoucí den, GE akcie klesly 3.03%, aby uzavřel na $9.29, nejníže od 11. Března 2009.

 

GE je divize power kanalizace cash flow

Fitch Ratings jsou pouze tři kroky vyšší, než nezdravé stavu. Fitch, divize Hearst a Časy Unie vydavatel, zvýrazněné nejisté výsledky a zklamáním předpověď pro downgrade ze Schenectady na bázi GE Power. Minulé úterý, GE vykázala za třetí čtvrtletí ztrátu ve výši 22,8 miliardy korun ztráty na příjmy ve výši 29,5 miliardy. Značná část poklesu byla způsobena odpis 22 miliard dolarů ve formě snížení hodnoty goodwillu poplatku, s masivní kus z jeho zoufalý 2015 pořízení francouzský energetický gigant Alstom.

GE Power se již nikdy nevzpamatoval od výkupu najevo. GE Power divize houpal na 3Q18 ztrátu ve výši 631 milionů dolarů ve srovnání se ziskem ve výši 464 milionů v období minulého roku. Během čtvrtletí, objednávky poklesly o 18% na y-o-y základ 6,6 mld$, zatímco tržby klesly o 33% na $5.7 miliardy.

V reakci na výsledky, Fitch analytici řekl: "Klesající tržby a ziskovost na Energie podnikání je největším přispěvatelem do GE je klesající marže a (free cash flow) výkon."

Fitch uvedený cenový tlak na obnovitelné zdroje energie, problémy v oxidační některé plynové turbínové lopatky, penzijní závazky, slabé průmyslové potřeby a kapacity jako důvody pro downgrade.

Pokud jde o downgrade, GE mluvčí řekl, "GE má zvuk likviditu, včetně hotovosti a provozních úvěrových linek. Downgrade je zvládnutelné, a jsme připraveni pro to. Jsme i nadále odhodláni k posílení rozvahy včetně oddlužení."

Fitch vysvětlil downgrade takto: "downgrade GE je hodnocení odráží zhoršení u GE Sílu, která by mohla vidět slabé výsledky za delší období, než restrukturalizace stává plně účinné, související pokles v [volný peněžní tok] z již tak nízké úrovně a Fitch očekává, že pákový efekt na průmyslové podnikání bude zlepšovat pomaleji, než se původně očekávalo."

Zejména, jak již bylo zmíněno dříve v tomto článku, Moody ' s snížila GE s odvoláním na škodu vytvořil průmyslový gigant cash-flow projekce na zhoršení jeho pohonné jednotky. Moody ' s Investors zdobené průmyslového konglomerátu rating o dva kroky, aby se pouze tři úrovně nad "junk" statusem. Zatímco dlouhodobý rating byl snížen na Baa1 z A2, krátkodobý rating byl snížen na P-2 P-1. Výhled ratingu byl změněn na stabilní. Moody ' s také poukázal na to, že GE není dosáhnout svého 2018 cash-flow cíl. I k dosažení analytiků snížila prognózy, bude vyžadovat výrazné zlepšení ve čtvrtém čtvrtletí, a to se zdá pochybné, zhmotnit.

GE Ebitda a odpovědnosti metriky rozpadly, a to stalo se jasné, že nebude řídit úroveň vhodnou pro jeho předchozí úvěrové hodnocení pro určitou dobu. Moody 's snížení ratingu přichází zhruba měsíc poté, co S&P Global Hodnocení sekl GE rating o dva stupně na BBB+, což je také tři stupně nad junk, od předchozí" A " rating. Moody ' s snížení ratingu přichází den poté, co GE publikováno 3. čtvrtletí zisk, který minul odhady, a řekl, že očekává v roce 2018 volného cash flow a upravený zisk na akcii "výrazně chybí" jeho cílů. Moody je výslovně nazývá čepel oxidaci problém s GE je vedoucí H-class plynové turbíny jako možné riziko. Za neschopnost vyřešit problém, by mohl vyústit v další snížení ratingu Moody ' s varovala.

Po downgrade, GE 5% perpetual bond odmítl 1.13 centů na 92.13 centů na dolar. Ještě důležitější je, GE utrpěl nejhorší porážku na trhu komerčních papírů, s Moody ' s snížení jeho GE krátkodobý rating P-2 P-1. V průměru, GE půjčil téměř 10 miliard dolarů prostřednictvím trhu komerčních papírů ve třetím čtvrtletí.

Zatímco hlášení slabé 3Q18 výsledky, GE také snížily své čtvrtletní dividendy o cent na akcii, a to především, aby se minimalizovalo úrovni čtvrtletních půjčky.

I přes GE zmenšuje zisky, dluh zůstává vysoký. GE a GE Capital celkový dluh na konci třetího čtvrtletí činil 115 miliard, dolů z $126 miliard eur na konci roku 2017. Krémová vrstva trhu komerčních papírů lze přistupovat otevřít tím, že firmy se silnou rozvahu a GE již nemá nárok.

Dividendy snížit minulý týden oznámil, ušetří zhruba 4 miliardy dolarů ročně pro GE. Společnost také plánuje zvýšit o 20 miliard dolarů prostřednictvím prodeje několik společností, včetně zdraví dceřiné společnosti a většinového vlastnictví v Baker Hughes – ropy a zemního plynu společnosti. Naštěstí, GE má 40 miliard dolarů za úvěrové linky, které mohou být použity k financování operací.

V SEC, GE varoval, že další kolo snížení ratingu by mohly zvýšit výpůjční náklady a negativní dopad na přístup na kapitálové trhy. Proto zásadně, můžeme očekávat, že akcie zůstanou medvědí v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový prolomil jeho 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, indikátor MACD je stále v medvědí oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie zůstanou medvědí v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: