Entera Známky 270 Milionů Dolarů Licenční Dohodu S Amgen

 

Akcie Entera Bio Ltd. (NASDAQ: ENTX) a Amgen Inc. (NASDAQ: AMGN) spadl včera s -2.0% ($4.89) a 1.08% ($196.18), v tomto pořadí, poté, co se ukázalo, společný podnik v zánětlivých onemocnění a jiných kritických onemocnění výzkumu. Jako část JV dohody, Entera bude zaměstnávat vlastní drug delivery platforma pro rozvoj orální verze jednoho předklinické velké molekuly program vybrán Amgen.

 

Entera licence drogy dodávka technologie společnosti Amgen

Podle této dohody, kromě výše uvedených ústní formulace, Amgen je také dána možnost přidat dva další programy pro spolupráci.

Po dosažení určitých milníků, dohoda umožňuje Entera získat až 270 milionů dolarů v celkových platbách, spolu s několika úrovních, z licenčních poplatků, které mohou dosáhnout až v polovině jediné číslice.

Entera má také zdůraznila, že Amgen přijal roli dohlížet klinického vývoje, výroby a uvádění na trh všechny programy vyplývající ze společného podniku.

Kromě toho, Entera bude vybírat symbolický poplatek od společnosti Amgen pro počáteční technologie přístup, při provádění preklinických vývoj na jeho úkor.

Entera Bio je klinické stádium biofarmaceutická firma pracuje na vývoji a uvádění ústně přednesené velké molekuly léčiva pro "použití ve sirotek označení a jiných oblastech s významnými neuspokojené léčebné potřeby."

Zpočátku, Entera je pomocí své technologie rozvíjet ústní formulace lidského parathormonu analogové, Orální PTH (1-34), hypoparatyreóza a léčbu osteoporózy.

Dohoda umožní Entera zachovat všechna práva duševního vlastnictví na své drogy dodávka technologie. Nicméně, v rámci tohoto partnerství, technologie, bude licencované společnosti Amgen, výhradně pro Amgen je přiřazen lék cíle. Amgen zachovává všechna práva a budoucí vylepšení své velké molekuly.

Kromě zánětu, Amgen je zaměřena na pět dalších terapeutických oblastí, zejména kardiovaskulárních onemocnění, zdraví kostí, onkologie, nefrologie a neurologie.

Pokud jde o platformu, Entera vypracoval říká, že je tvořen dvěma segmenty. První z nich je malá molekula, která zlepšuje požití velké molekuly terapeutické činidlo a druhý segment, který "chrání" velké molekuly z gastrointestinálního trávení.

Tento harmonizovaný systém je zaměřen na zlepšení perorální biologická dostupnost a minimalizovala variabilita souvisí s perorálním podání z velké molekuly biologických a syntetických bílkovin terapeutických činidel.

Platforma řeší dva problémy týkající se ústní dodání velké molekuly léků. Za prvé, nestandardní vstřebávání do krevního řečiště, protože enzymatické degenerace v gastrointestinálním traktu, se vyhnul. Za druhé, špatná propustnost přes střevní stěnu je odvrácena.

Entera generální ŘEDITEL Dr. Phillip Schwartz řekl: "Jsme rádi, že můžeme využít naše proprietární perorální lékové platformu ve spolupráci s Amgen, lídr ve vývoji velké molekuly a biologické léčby u zánětlivých onemocnění a různé jiné poruchy. Tato spolupráce je důležitým potvrzením naší technologické platformy. Důležitější je, že první program, součástí této dohody je velmi odlišný od Ústní PTH (1-34) v Entera je potrubí, s důrazem na široké uplatnění naší technologie."

Lék doručení smlouvy se očekává, že se obrátit Entera a Amgen býčí.

Historický cenový graf ukazuje populace Entera je upevnění na cenové úrovni 5. Hromadění ukazatel má pozitivní čtení. Proto můžeme očekávat, že akcie begin uptrend brzy.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: