Deutsche Boerse je DLT Platformy Vidí První Transakci

 

Kryptoměna trhu zůstává rozsah vázán s mírným medvědí směr. Bitcoin (BTC) je i nadále pohybovat mezi $7,100 a $7,300 úrovně. V době psaní tohoto článku Bitcoin obchodování na $7,192.64, což představuje nárůst o 0,4% v posledním 24 hodin. Ether (ETH) ztratil 0,3% a uzavřel na $144.41. XRP ztratil 0,3% a uzavřel na $0.2131. Další významné altcoins, který ztratil za posledních 24 hodin patří TRON (TRX-$0.0143, úrovni -2,2%), Litecoin (LTC-$43.88, -0.5%), Stellar (XLM-$0.0544, -0.5%), Bitcoin Hotovosti ($205.86, -0.1%), Tezos (XTZ-$1.25, -2.4%), LEO (LEO- $0.9158, 0.6%), Dash (DASH-$50.07, -0.4%), Cosmos (ATOM-$3.50, -0.3%), Huobi (HT-$2.79, -2.1%) a Drátěný (LINK-$1.98, -3.7%). Na altcoins (top 20), který získali v zemi za posledních 24 hodin jsou Monero (XMR-$52.23, 0.1%), IOTA (IOTA-$0.1980, O 0,2%) OKB (OKB-$2.52, 1.4%) Ethereum Classic (ETC-$3.74, což je o 0,1%), Cardano (ADA-$0.0369, 0.5%), EOS (EOS-2,63 dolarů, 1.0%) a Binance Mince (BNB-$15.14, což je o 0,7%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Kmen pomáhá v získávání finančních prostředků zpět do start-up firem

Kmen, blockchain platformy zaštítěný Singapur vláda, pomáhá společnosti při zvyšování $15.70 milionů. S touto financování, částku 28 milionů dolarů byl zvýšen prostřednictvím platformy k sobě start-up firem po celém světě, jejichž cílem je řešit reálné problémy s blockchain technologie. Kmen, který byl zahájen v prosinci roku 2018, odkazy tech-orientované zavedené podniky s blockchain firem v nadějné fázi. Kmen byl založen Tri5 Ventures, rizikového kapitálu firmy, která má v úmyslu se vrátit později-fáze startupů.

Počáteční dávka startup firmy byly financovány ve výši $12.20 milionů v řádu tří měsíců.

Od té doby v den zahájení, Kmen Accelerator byl příjemcem podpory ze Singapuru vládních a firemních společníků, včetně "Velké čtyřky" auditorská společnost PwC, Intel, BMW Group v Asii, a blockchain Ikonu sítě Nadace. Pozdě, IBM, video herní vydavatel Ubisoft a Citibank mít sponzory pro druhou fázi čtyři-měsíční program, který provedla Kmene.

 

LifeLabs spojuje s BVI vybudovat crypto jménem BVI-ŽIVOT

LifeLabs, blockchain firma, vstoupila do partnerství s Britské Panenské Ostrovy (BVI) vybudovat kryptoměna jménem BVI~ŽIVOTA. Měna rozvoj je jednou z iniciativ v hlavních plán zlepšování domácího finančního sektoru technologií a je plánováno, aby se válí v BVI Digitální Ekonomiky sympozium.

LifeLabs a BVI cílem zavést stabilní mince vázáno na americký dolar v poměru 1:1. Mince se předpokládá minimalizovat transakční poplatky, zajistit rychlé transakce a být k dispozici pro turisty.

BVI Premier Andrew Fahie vysvětlil důvod výběru LifeLabs pro digitální měny projektu: "význam blockchain technologie a významné výhody, které nabízí BVI, jsou rozhodující pro Území. Vítáme tato inovace s otevřenou náručí. Náš partner, LIFElabs, prokázala se jejich prokazatelné, že jejich ideologie není jen pouhá slova, a těšíme se na pokračování našeho partnerství s nimi na zavádění BVI~ŽIVOT, naše digitální měně."

 

Iniciativy Soukromého Sektoru

Commerzbank, Credit Suisse a UBS realizovat první živé transakcí na Deutsche Börse-HQLAx půjčování cenných papírů platformu

Distribuované účetní knihy techniky (DLT)-aktivováno bezpečnostní půjčování platforma, vyvinutý fintech společnosti HQLAX, ve spolupráci s Deutsche Boerse, byl používán Commerzbank, Credit Suisse a UBS, aby se úspěšně dokončit první bezpečnostní úvěrové transakce. Platforma, poháněn Corda DLT technologie, byl představen R3. Platforma se používá k nabízejí řadu likvidity a zajištění, řízení produktů. UBS a Commerzbank používá platformu pro výměnu banda německé vládní dluhopisy korporátní dluhopisy, s Clearstream Banking, jednající jako správce.

Kromě toho, cross-správce swapové transakce zahrnující výměnu podnikových dluhopisů v Clearstream Banking a spoustu německých vládních dluhopisů na Euroclear Bank byla také provedena mezi UBS a Credit Suisse.

Transakce, zejména, nevyžadovaly fyzickou převodu cenných papírů mezi zajištění v držení firmy, jako změna vlastnictví byla uložena na HQLAX registru, vyvinuté pomocí Corda Podniku. Jens Hachmeister, Vedoucí nové trhy v Deutsche Boerse, vysvětlil, jak kombinací nejnovější technologie a stávající rámec by mohl být přínosem pro finanční sektor: "go-live z HQLAX provozní model demonstruje sílu inovace, které DLT je již přináší do odvětví finančních služeb. [...] To dokazuje, jak nové technologie mohou být úspěšně kombinovány s důvěryhodnými tržní infrastruktury – a kladné přijetí modelu na trhu mluví samo za sebe."

 

SoFi získá BitLicenxe od NYDFS

SoFi, která nabízí finanční služby, získal BitLicense, od New Yorku Státní Oddělení Finančních Služeb (NYDFS). To je 24 crypto-přidružené společnosti přijímat BitLicense v posledních čtyřech letech. Konkrétně, Kalifornie-založený SoFi získala dvě licence, digitální měny licenci (BitLicense) a poukazování peněz licenci. S těmito licencemi, Sofi Digitální Aktiva budou schopni nabídnout cryptocurrency trading facility svým klientům v New Yorku příslušnosti.

Kromě toho, SoFi je povoleno k usnadnění nákupu a prodeje šesti cryptocurrencies, a to Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ether (ETH), Ethereum Classic (ATD), Bitcoin Hotovosti (BCH) a Stellar (XLM). SoFi generální ŘEDITEL Anthony Noto ukázal, že rozhodnutí použít pro BitLicense, byl v reakci na poptávku od zákazníků: "Uvedení našich členů zájmy první je naší nejvyšší prioritou v SoFi [ ... ], Který zahrnuje jak fyzickým osobám výrobky, které chcete, jako je kryptoměna v SoFi Investovat, stejně jako jejich ochranu, a to prostřednictvím pevného regulačního rámce, jako, že vytvořil NYDFS."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: