Náznak snížení Sazby o BOC Drží Kanadský Dolar Slabý

 
Slabost viděl na cenu ropy tlačil Kanadský dolar nižší proti Platidla a další hlavní měny. Na druhou stranu, Dolar nadále ztrácet půdu pod nohama vůči Japonskému Jenu po dvouměsíční rally, která začala v říjnu. Nedostatek likvidity v průběhu prázdnin připravilo cestu pro korekci na Dolar. Jenu také dostal podporu, když Trump vyjádřil své znepokojení nad síly americké Měny. Nakonec, CADJPY kříž spadl na minimum 85.65, od vysoce 88.65 zaznamenal na 6. ledna. Jsme přesvědčeni, že tam by byl žádný odpočinek pro pár CADJPY a pokles bude pokračovat v krátkodobém horizontu kvůli důvody uvedené pod ním.

Statistiky Kanada vykázala 0,2% m-o-m pokles spotřebitelských cen v prosinci. Analytici očekávali, žádná změna spotřebitelských cen. V listopadu spotřebitelské ceny klesly o 0,4% m-o-m základ. Základní maloobchodní tržby vzrostly nepatrně o 0,1% m-o-m a je v souladu s odhady analytiků.

Statistiky Kanada rovněž oznámil, že maloobchodní tržby objem se zvýšil o 0,2% v listopadu. Nicméně, hlášeny nárůst maloobchodních tržeb byl nižší, než analytici' očekávání 0,5% a zvýšení o 1,2% nárůst zaznamenaný v říjnu.

Během měnové politiky setkání se konalo minulý týden, Bank of Canada (BOC) nechala základní úrokovou sazbu beze změny na 0,5%. Nicméně, BOC varoval, že je ochoten nižší sazby, vzhledem k špatné kondici ekonomiky. V komentáři k oznámení, ekonom Paul-André Pinsonnault na Národní Bank of Canada uvedla, že Bank of Canada se nelíbí posílení Kanadského dolaru, jak to bude dále zvyšovat probíhající výzvy, kterým čelí vývozci. Tak, aby Kanadský dolar slabý, pokud je to nutné, BOC by jít dopředu a snížit úrokové sazby.

Tak daleko, amerického Prezidenta Donald Trump není prozrazeny detaily o výdaje na infrastrukturu, daňové reformy a deregulace. Takový scénář by i nadále posilovat jen v krátkodobém horizontu. Takže, v podstatě, můžeme předvídat CADJPY pár zůstat v sestupný trend.

Cena graf jasně ukazuje vzor formace dvojitý vrchol. Indikátor RSI prolomil pod čtení 50. To ukazuje na možnost další sestupný trend v pár CADJPY. Další významnou podporu pro měnový pár existuje v 84.30. Takže, na základě medvědí scénář, očekáváme, kříž jít dolů a testovat úroveň podpory.

Forex obchodník může těžit z krátkodobého slabosti tím, že zahájí krátkou pozici v pár CADJPY. Krátké pozice mohou být otevřeny v blízkosti 86. Jako odpovědný obchodník, příkaz stop loss by měl být umístěn nad 86.60. Je to netřeba říkat, že zisk rezervační by mělo být provedeno v blízkosti 84.30.

Nákup nízkou nebo nižší smlouvy by dát šanci, aby zisk z pravděpodobného sestupný trend z pár CADJPY. Smlouva by měla být vybral pro investice, když se pár obchoduje na asi 86. Denně kolem 2. února by měl být vybrán jako den ukončení smlouvy.

Nejnovější články: