Silné PMI Služeb Růst Nepodaří Zvednout Libra

 

Sterling libra klesla včera proti dolar i přes zprávy o býčí ekonomické údaje týkající se UK. GBP/USD měnový pár byl hlavně vážil dolů nadcházející Brexit termínu, což je jen 23 dnů pryč, s malou známky dohodu ve stanovené lhůtě. Sestupný trend byl dále podpořen vydáním silný ISM non-výrobní PMI data z USA. Od vysoce 1.3198 zaznamenány na počátku Evropské seance, pár GBP/USD klesl na minimum 1.3098 v USA zasedání před couvání do 1.3130 úrovně.

 

Libra se snaží udržet zemi i přes pozitivní ekonomické údaje

Včera během Asijské seance, na měnovém páru se mírně snížil před rallye zasáhnout jeho denní high na počátku Evropské seance. Uvolnění silné Markit/CIPS UK PMI služeb v Londýně zasedání vyvolala měnového páru je počáteční rally jako postavy přišel v 51.3, která byla přiměřeně vyšší než očekávané 50.0 obrázek, což odráží pozitivní služby růstu navzdory Brexit nejistoty. V předchozím měsíci, UK PMI služeb čtení přišel v 51.

Čtení nad 50 znamená expanzi a naopak. Údaje naznačují, že ekonomika je na cestě k rozšíření o 0,1% v prvním čtvrtletí roku 2019. Regulátoři spojeného KRÁLOVSTVÍ v poslední době uzavřela smlouvy s Evropskou cenné Papíry a Trhy (ESMA), pod vedením Bank of England (BoE) a Financial Conduct Authority (FCA), pro zaručení nerušené pokračování finanční služby spojeného KRÁLOVSTVÍ v případě náhlého odchodu spojeného KRÁLOVSTVÍ z EU bez jednat na místě. Jako ochrana je nyní na místě, ekonomika se očekává, že rozšíří v prvním čtvrtletí roku 2019 navzdory Brexit nejistoty.

Pár GBP/USD, nicméně, byl schopen udržet vzestupný trend v USA zasedání jako obchodníci se uchýlili k účetní zisk nebo opustit své pozice po vydání optimistické ISM non-výrobní PMI data. Institut Řízení Dodávek oznámil, non-výrobní PMI o 59,7, z 56.7 v předchozím měsíci a lepší než ekonomů očekávání 57.4.

Další zpráva ukázala, že prodej nových US single-rodinné domy zaznamenal sedm-měsíční maximum v prosinci, ale listopad je silná čísla byla revidována nižší.

Ministerstvo Obchodu ukázala, že prodeje nových domů vzrostly o 3,7% na sezónně očištěné roční tempo 621,000 jednotek. To je nejvyšší zaznamenané úrovně od Května roku 2018. Nicméně, v listopadu údaje o prodeji byly sestupně revidovány, aby 599,000 jednotek od již bylo dříve oznámeno 657,000 jednotek.

Ekonomové oslovení agenturou Reuters odhadli, prodeje nových domů 600.000 jednotek v prosinci. Prodeje nových domů představují zhruba 11,2% z celkového bydlení prodeje na trhu. Budoucí výkonnosti libra bude pravděpodobně ovlivněna tím, že Brexit související vývoj jak tam jsou žádné vysoké dopad, UK související ekonomická data vydání pro zbytek týdne. Libra se očekává, že zůstane slabý proti měny v příštích několika dnech, z důvodů uvedených výše.

Technicky vzato, pár GBP/USD klesá poté, co čelí odporu na 1.3190. Měnový pár se také pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Další významnou podporu pro měnový pár je v 1.3025. Navíc, klouzavý průměr oscilátoru, má také negativní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru zůstane v sestupný trend v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: