Zvýšení Rizika Chuť K Jídlu, Posílit Aussie

 

Australan klesl na 0.7180, z 0.7380 vůči americkému dolaru v úterý poté, co Bílý Dům vydal prohlášení o čínsko-amerického obchodu, že Peking se nepodařilo změnit jeho "nekalé" praktiky. Nicméně, zlepšení rizikového apetitu investorů povoleno Australský dolar stoupat zpět do 0.7290 úrovně.

 

Čínský oživení trhu, americká ekonomika zpomalit starosti prop Aussie

Čína pevniny a Hong Kong akciové trhy zvrátit předchozí ztráty a uzavřel na vyšší úrovni, ve středu, odhazovat přes noc trasy v amerických akcií. Shanghai Composite získal 5.66 bodů na konci středeční obchodní seance na 2.651.51, což představuje pokles o 20% v roce 2018. Hang Seng Index shromáždil 131.13 bodů 25,971.47 bodů, vyhlazení vnitrodenní pokles až na 1,3%.

The Shanghai Composite Index vzrostl o 0,2%, a Hong Kong Hang Seng Index shromáždil o 0,5%, stejně jako oba referenční indexy obrátil intraday ztráty alespoň 1%.

Od poloviny října, Čínské akcie byly odpojuje od AMERICKÉ akcie. 30-denní korelace mezi the Shanghai Composite a Standard and Poor ' s 500 Index byl blízko na nejnižší úroveň za téměř tři měsíce 0.22. Nepochybně, zvrat v Čínské akcie a juan ze dna dosáhl dříve v zasedání, jemuž je příčinou Aussie, pomáhá uklidnit nervy investorů po hrozné poklesu v posledních dnech. Čína je největším obchodním partnerem Austrálie. Proto, jakékoliv pozitivní zprávy z Číny má pozitivní dopad na Austrálii.

Kromě oživení v akcií a ropy a měkká ekonomická data v USA, Rodrigo Catril, senior FX stratég National Australia Bank, se domníval, že posílení Aussie byl také podporovaný spekulace, že americký Fed by mohl utáhnout měnovou politiku tak rychle, jak se očekávalo příští rok.

Catril řekl: "MNI zpráva, že Fed může být se snaží pozastavit příští rok dostal spravedlivý trochu času a hrál roli pro malý stáhnout zpět do USD přes noc. Zpráva navrhl, že Fed by mohl konec cyklu snižování úrokových sazeb se již na jaře, jak začíná uvažovat alespoň pauza k jeho postupnému utahování měnové politiky, podle senior Fed zdrojů."

Dále uvedl: "tato zpráva také konstatovala, že Fed je jen jeden nebo dva výlety pryč z místa, kde zásadní rozhodnutí musí být učiněno o tom, outlook, takže zatímco míra prosince výlet je všechno, ale ujistil, diskuse bude stát živější začátku u centrální banky. Března setkání a rozhodně do června."

Snížení pravděpodobnosti zvýšení úrokových sazeb je pozitivní pro Aussie, protože to bude zabránit dalšímu rozšíření úrokového diferenciálu mezi oběma zeměmi. Referenční úroková sazba je 2,25% a 1,5% v USA a Austrálii, respektive.

Zatímco mnoho vyspělých ekonomik jsou již zpomalení, americká ekonomika stále roste solidním tempem, s 1,5 bilionu dolarů snížení daní zvýšit, a oficiální nezaměstnanost je nejnižší za téměř půl století.

Ale, že třpytky se odhaduje nosit pryč v tomto čtvrtletí, s růstem klesá více, do konce příštího roku jako obchodní stand-off s Čínou se neobjeví žádné známky vzdát. Federální Rezervní systém je stále očekává, že zvýšení úrokových sazeb opět další měsíc a třikrát v roce 2019, ale podstatná většina finančních analytiků dotazovaných agenturou Reuters minulý týden vyjádřil názor, že Fed by mírné tempo referenční hodnoty zvýšení sazeb.

Pravděpodobnost recese v USA v příštích dvou letech narazil až střední 35% z 30% v nejnovější měsíční Reuters studie finančních analytiků. Pro příští rok odhad zůstala beze změny na úrovni 15%.

James Knightley, hlavní mezinárodní ekonom ING, řekl: "ekonomika čelí rostoucí počet protivětru, včetně zpožděné dopady předchozí úroková sazba stoupá a sílu dolaru, nejistota obchodního protekcionismu v době, kdy vnější poptávky se zpomaluje, a pocit, že podpora ze strany fiskální stimul bude postupně slábnout."

Ve Spojených Státech, Dow Jones Industrial Average uzavřené středeční seance téměř beze změny z předchozího blízko, ničit 200-počáteční bod získat, protože Apple akcie ani udržet silný rané zisky. 30-akciový index zakončil den na pouhých 0.95 bodu na 24,464.69, jak ji ztratil na síle. Na svém vrcholu, index byl 204.15 bodů z dříve blízko.

S&P 500 a Nasdaq Composite, mezitím vzrostly o 0,3% a 0,9% jako další tech akcií, jako je Facebook, Amazon a Alphabet všechny vzrostl o více než 1%. Široký S&P 500 zakončil den na 2,649.93, a Nasdaq uzavřel na 6,972.25.

Mezitím, S&P 500 a Nasdaq Composite se zvýšil o 0,3% a 0,9% jako jiné technologické akcie, jako je Facebook, Amazon a Alphabet, se zvýšil o více než 1%. Široký S&P 500 skončil včerejší obchodní seance na 2,649.93, a Nasdaq uzavřel na 6,972.25. Protože trh neměl utrpět další ztráty, riziko chuť k jídlu se zvýšila vedoucí k uznání jižní měn. Základy prospěch pokračování tohoto trendu.

Technicky vzato, AUDUSD se nadále pohybuje ve vzestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Oscilátoru z klouzavý průměr je také v pozitivní oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že měnový pár bude pohybovat v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: