Intel (NASDAQ: INTC) – Obchodní Strategie

 
Intel Corporation (INTC) je lídrem v oblasti technologií a jejich ceny akcií jsou sledováni jako měřítko pro odvětví informačních technologií.

Akcie se těší poměrně stabilní rally v posledních měsících jako kvantitativní uvolňování ve Spojených Státech, a nyní v Evropě neudělal nic, ale přidat hodnotu společnosti jako Intel. Důvodem pro to je, produktové řady, které Intel nabízí. To je velmi v souladu s aktuální společenský vývoj, a proto se těší na ještě větší poptávka.

Výše jsou zobrazeny základní obrázek pro akcie, ale jak je to s technickou?

V letošním roce zatím INTC se přestěhovala do 33-35 dolarů rozsahu, a to říká hodně o tom, jak to 2015 šel tak daleko. Není divu, protože jsme měli určitou stabilitu a žádné významné události, před tím, než ECB (Evropské Centrální Banky) na konci ledna.

Tento 2$ nabídku na INTC cena je nápravná nicméně, a zatímco jsem stále vzhůru na to, zdá se, těšíme se na tzv. plochý vzor.

Tento byt vypadá jako nepravidelný, v tom smyslu, že minima v předchozím vlna byla přijata a pohyb, který následoval, c vlna, z nové vysoké.

Stejně jako u všech akciových trzích, INTC cena není jiná a vše závisí na FOMC rozhodnutí spolu s tím, co ostatní významné centrální banky dělají.

Na závěr, při zohlednění základních a technických souvislostech, spolu s celou akciovém trhu, chtěl bych si koupit call opce na INTC ale ne ze současných úrovní.

Požadované zarážející cena by měla být výrazně nižší, než 34.60$ a pokud to není dosaženo, je třeba dobře se podívat na strukturu a nakonec koupit možnosti volání z vyšších úrovní. Na konci měsíce se datum vypršení platnosti by měla dělat v pohodě. To zbývá být viděn, když trhy potvrdí tento scénář.

Otevře zdarma Binární Možnosti obchodní účet a obchodovat na ceny akcií se některého z našich schválených Binární Možnosti makléři.

Nejnovější články: