Xerox Končí, 57-rok Partnerství S Fujifilm

 

Xerox Holdings Corporation (NYSE: XRX) oznámila prodej svých 25% podíl ve Fuji Xerox pro Fujifilm v dohodu v hodnotě $2.30$, účinně ukončení 57-rok partnerství mezi dva kancelářské automatizace obři. Joint venture dohoda mezi USA značky a Fuji Xerox byl zrušen z důvodu nedostatku podporu investorů. Odprodej dohoda zajišťuje, že obě společnosti budou i nadále pohybovat vpřed bez jakékoliv právní problémy. Akcie společnosti Xerox uzavřel úterní obchodování na $36.75, a to až $2.07 nebo 5.97% z předchozího blízko.

Norwalk, Connecticut-založené společnosti Xerox, který byl čelí problémy s klesající poptávka po kancelářských tisk hardware, přijal těžkopádné $6 miliard dohody (leden 2018), který by vyústil v fúze AMERICKÉ značky a fuji Xerox, s Fujifilm získává naprostou kontrolu. Sloučení řešení představovaly téměř polovinu Fujifilm příjmy jako Xerox již vyvíjí svůj vlastní kancelářské kopírky a závisí především na Fuji Xerox.

Nicméně, joint venture dohoda byla stažena poté, co aktivističtí investoři Carl Icahn a Darwin Chrisi drcený dohody mezi oběma podniky v Květnu 2018. Po selhání dohody, Fujifilm podala žalobu proti společnosti Xerox, kteří hledají náhradu škody.Právní potyčku vyvolala nejistotu pro dva podniky, které byly vnímány složitě propojeny, přes 57-letá spolupráce.

V rámci nové dohody, Xerox začne nákup kopírky od Fuji Xerox, která bude fungovat jako Fujifilm je stoprocentně vlastněná dceřiná společnost. Xerox se také zbavila jeho vlastnictví v další menší partnerství s Fuji Xerox pro Fujifilm, což vede ke zpětvzetí žaloby.

Xerox uvádí, že má v úmyslu využít peníze získané v dohodu o získání vhodných firem. Společnost také objasnil, že to by se podělit o část peněz s akcionáři při odstraňování 550 milionů dolarů v dluhu splatná v prosinci.

Po dohodě s Fujifilm byl zrušen, Xerox podnikly kroky ke zjednodušení operací v rámci holdingové rámec, který by umožnil to, aby snížení daňové povinnosti, diverzifikovat a zajistit patenty.

Pro Fujifilm, získání totální kontroly JV umožňuje další flexibilitu, sloučení jeho umělé inteligence, zdravotní, a jiné činnosti s dokumentem divize podniku.

Pro Fujifilm, přičemž plnou kontrolu JV umožňuje větší flexibilitu, kombinující umělou inteligenci, zdravotní, a jiné podniky s venture dokumentu podnikání, jako za Fujifilm Výkonný Shigetaka Komori.

Fujifilm, které restrukturalizaci Fuji Xerox po Xerox dohody dostal zastavil, uvedl, že hodlá zvýšit příjmy dokumentu tiskárny divize o 30% na 1,30 bilionů jenů ($11.94 miliard) v roce, který skončil v Březnu roku 2025.

Když už mluvíme vysoké dokumentu divize, Komori řekl: "Fuji Xerox byl solidní obchodní a udělali jsme to silnější."

Komori poukázal na to, že Fuji Xerox, v rámci nové dohody, bude moci nabídnout kopírky jiných společností v USA a Evropě. Komori řekl: "nyní můžeme rozšířit naše obchodní území a trh nové produkty."

Ratingová agentura S&P Global doufá, že odprodej dohody bude upevnit spolupráci mezi Fuji Xerox a Fujifilm, zatímco zlepšení celkové schopnosti. S&P Global vydala následující prohlášení: "očekáváme, že podíl pořízení k prohloubení integrace mezi Fujifilm a Fuji Xerox a zlepšení efektivity; očekává, že udržování cross-licenční smlouvy se rozumí jakýkoli podstatný dopad na Fuji Xerox business je nepravděpodobné."

Trh se očekává, že udržet své býčí pohled na akcie v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf naznačuje, že akcie má pevně zlomený odpor k 31. Stochastický oscilátor je také dosažení nových maxim. Jako výsledek, můžeme předvídat skladem zůstat optimistický v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: