Credit Suisse Začíná Pokrývat Apple S "Neutrální" Hodnocení

 

V oblasti výzkumu na vědomí, Credit Suisse analytik řekl, že Apple (Nasdaq: AAPL) akcií by neměl být přitažlivý po jeho poslední vzestup, protože to zabere více času, než se očekávalo pro přechod od hardwaru ke službám. Také, banka zahájila pokrytí na tech akcie s neutrální hodnocení,' zmínku pokles smartphone poptávky a zrání iPhone podnikání. Po zprávě akcie uzavřely na $198.95, dolů $1.67 nebo -0.83% z předchozího blízko.

K dnešnímu dni, akcie Apple posílil o více než 25% a je opět blíží čepici na trhu ve výši téměř 1 miliardy eur. V Březnu, Apple zahájila sérii uživatele služby, jako je Apple TV+ (video), Apple News+ (noviny a časopisy) a Apple Arkádových (hraní her).

Apple iPhone podnikání, peníze, spinner, že generované 60% z příjmů v roce 2019, je "v těžké situaci." To předpokládá prodej iphone k poklesu na 12,4% v roce 2019, po poklesu o 3,2% v roce 2018.

V poznámce pro klienty, Matt Cabral, Credit Suisse ředitel equity research, řekl: "iPhone je v obtížné místě s jednotek >20% pod vrchol, jako jsou uživatelé drží na svých zařízeních déle, než kdy jindy (4 roky za CSe) a zvýšení cen pravděpodobně jejich průběh."

Společnost je klenotem vzal bití po zahájení předražený iphone na podzim roku 2018, uvedení tlak na bezohledný a již přesycený trh. Po nižší než očekávané prodeje iPhone a oslabení Čínské ekonomiky, iPhone výrobce sestupně revidovala svou první čtvrtletí outlook.

Apple utrpěla z hospodářského útlumu v Číně, jak je to pořád ztrácí tržní podíl domácích značek. Poté, tržby klesly o 27% y-o-y v zóně, Apple zdobené náklady na iPhone 6% v Číně. IPhone XR je nyní za cenu ¥6,199, 4.6% nižší než jeho cena na 29. Března. iPhone XS a iPhone XS Max jsou k dispozici pro pouze $74.50 následující snížení cen ¥500.

Čínský Huawei byla nejlepší prodejce v smartphone kategorie v posledním čtvrtletí roku 2018. Podle studie, kterou Counterpoint Research, Huawei získal 28% podílu na trhu. Oppo skončil na druhém místě s 20%, zatímco Vivo získal třetí místo s 19%.

Apple získal čtvrté místo v prodeji smartphonů a jeho tržní podíl pouze 12 %. Credit Suisse analytik řekl, "ne fast fix" , je k dispozici pro obrat.

V komentáři na zpomalení v Číně, Cabral řekl: "Beyond makroekonomické podmínky, vidíme hlubší strukturální problémy v Číně a ne očekávat významný obrat bez velkých iPhone obnovit, což je nepravděpodobné, dokud 5G v CY20."

Na pozadí poklesu v podnikání iPhone, Apple má v úmyslu soustředit se na služby, jak generovat další příjmy z jeho obrovské spotřebitelskou základnu. Příval čerstvé předplatné služeb zahájila společnost dva týdny před, jako je například TELEVIZNÍ služby, předplatné časopisu, a herní skupiny, ale přechod se nemůže stát v blesku.

Cabral dále uvedl, "Jsme si vědomi potenciálu posun ke službám, ale věří, že to bude nějakou dobu trvat, že cílem hrát ven."

Do roku 2021, analytik prognózy, služby, podnikání generovat příjmy ve výši 65 miliard dolarů, z 40 miliard dolarů v roce 2018. Na základě výše uvedených skutečností Credit Suisse vydala cílovou cenu na $209 pro Apple v průběhu příštího roku. Otázky, na něž podle Credit Suisse se očekává, že držet akcie rozsah vázán v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový je obchodování mezi 170 a 210 úrovní. Stochastické RSI je také v překoupené oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: