Fed Minut a Data CPI Staví USD v Zaměření

 
Nejdůležitější den obchodování FX týden je konečně tady. CPI (Index Spotřebitelských Cen), má být dnes propuštěn na začátku AMERICKÉ seance, a to bude rozhodující pro září rozhodnutí úrokových sazeb Federálního Rezervního systému.

Federální Rezervní systém usa (Fed) je nejdůležitější a proaktivní centrální banky v celém světě jako americký dolar má status světové rezervní měny. Pouze z tohoto důvodu, Fedu pohyby jsou vždy důležité pro celý svět.

Dvojí mandát Fedu (udržet inflaci pod nebo v blízkosti dvou procent a k vytváření pracovních míst), je téměř dokončení na práci, ale inflace zaostává přinejmenším. Ze dvou verzí má být zveřejněn dnes, aby se vaše oči na Core CPI, protože to je oblíbené číslo Fed sleduje.

Tam je nějaký spor, zda jádro číslo je přesnější, než je skutečná postava jako základní nebere v úvahu potravin a energií. To je také není tak volatilní pokud se vypočítá jako je tento, ale možná, že je celá idea(?). Bez ohledu na důvod, to je to, co Fed se dívá na to, a na tom záleží nejvíce pro FX obchodníky, jako rozhodnutí Fedu je přenášen na všechny trhy, být to FX, akcie, dluhopisy, opce, atd.

Z technického hlediska, FX svět je v rozsahu tento týden vzdálenosti, které jsou cestoval jsou poměrně malé. Očekává se, že před důležitým uvolnění jako to vidíme dnes.

USDJPY je dokonalý příklad, jak to sedí mezi 124 a 124.40 prostor pro více než dva obchodní dny, a to navzdory HDP v Japonsku byl propuštěn do té doby a Říše Fed a data Bydlení v USA stejně.

GBP bylo hodně kupující vstoupil v as UK inflace vykázaly mírné zvýšení o 0,1% na druhý den. I když je to téměř nic, je lepší než deflace a přesunout zpět do inflační území potěšil investory, které poslal pár GBPUSD celou cestu nad 1.57.

Abych to shrnul a vrátil se k NÁM CPI znovu, slečna na CPI nebo v detailech by měl vidět EURUSD zpět nad 1.11 a cílení maxima v 1.12 to dělalo minulý týden, zatímco GBPUSD by se mělo začít flirtování s 1.60 úrovni.

Co se týče USDJPY, jen slečna v příštím NFP zpráva může poslat pár nižší, jak jsem stále trvají na tom, že cestu nejmenšího odporu pro tento pár je směrem dolů a ne vzhůru.

Nejnovější články: