Schultz Objasnění, Změní Starbucks Býčí

 
Minulý pátek, akcie kavárna řetězce Starbucks (NASDAQ: SBUX) poklesly téměř o 4% na rekordní minimum $56.57, než uzavřel na $57.21. Nečekané rezignaci CEO společnosti Howard Schultz, vyvolala paniku mezi investory, což má za následek prudký pokles ceny akcií. Přesto, že zavírací cena byla mnohem vyšší než cílová cena opce obchodu doporučuje na 8. listopadu. Nyní, jsme přesvědčeni, že nová příležitost, aby se další dlouhé pozice v counter má přijít z důvodů uvedených níže.

Za prvé, generální ŘEDITEL není rezignuje kvůli jakékoliv nežádoucí problémy. Ve skutečnosti, Schultz se nyní stal výkonný předseda společnosti. Společnost je současný provozní ředitel Kevin Johnson převezme otěže v dubnu 2017. Johnson byl ruka-vybral Schultz, který se vrátil po mezera osm let, v roce 2008, řídit společnost prostřednictvím globální ekonomické krize. Od té doby, obrat společnosti se více než zdvojnásobil a akcie vzrostly šestinásobně. Společnost je finančně silná a řízení je dobře vybavené -, aby čelit výzvám. Ve skutečnosti, Johnson má zkušenosti z práce s Schultz téměř dva roky a byl v představenstvu od roku 2009.

Pod dohledem a vedením tech důvtipný Johnson, společnost válí úspěšné mobilní objednávání zařízení v USA. Starbucks je také zvyšuje své výdaje na digitální podnikání. To zahrnuje pokusy, aby se aplikace a odměny platformu v Číně.

Investoři jsou také znepokojeni tím, že Schultz, zastánce manželství gayů, je dobře-známý kritik Trump. K odpočinku obavy investorů, Schultz objasnit, že on není anti-trump a chce NÁS nově zvolený Prezident dělat opravdu dobře jako politologa.

Seattle-založená společnost pořádá bienále Analytik Setkání se má konat v New Yorku dne 7. prosince. Nomura analytik Mark Kalinowski se domnívá, že společnost by potvrdit svou 15% roční růst EPS v průběhu několika příštích let. Že by se cena akcií na $70. Kalinowski se také očekává, že Starbucks by získat investoři upřednostňují během příštích 6-12 měsíců. Proto jsme se počasí, akcie nadále býčí během prázdnin.

Technicky vzato, akciový obdržel podporu na 57. Indikátor MACD je dělat U-turn v negativní zóně, zatímco stochastic indikátor je couvání z přeprodané území.

Tedy, obchodník by měl zvážit investovat své přebytečné prostředky na vysoké nebo vyšší možnost. Investice mohou být vyrobeny tak dlouho, jak cena je u 57.50 úrovni. Datum vypršení platnosti by měla být kolem 13.prosince.

Nejnovější články: