Libra na Boris Johnson je Brexit Účet Koncese

 
Na GBPJPY dvojice byla na poklesu, v posledních dvou týdnech. Geopolitické napětí mezi Severní Koreou a USA zvýšila poptávka po bezpečné útočiště aktiv, jako jsou zlato, Švýcarský Frank a japonský jen. Ve stejné době, slabé spotřebitelské výdaje v UK a vysoká inflace zajištěna Kila prodat. Nicméně, v posledních dvou obchodních seancí, GBPJPY pár získal o 200 pipů na obchod, na 141.30 úrovně. Očekáváme, že růstový trend pokračovat z důvodů, které jsou uvedeny níže.

Minulý týden, během rozhovoru, UK ministr zahraničí Boris Johnson prohlásil, že země už zaplatil miliardy Liber, aby EU prostřednictvím průběhu svého členství. Johnson odmítl komentovat poptávka po 100 miliard eur, které EU po rozvodu vypořádat. Nicméně, on řekl, že země by jistě plnit své zákonné povinnosti. Analytici se domnívají, že jako malá změna v postoji a předvídat obě strany, aby nakonec dorazí na vzájemně přijatelných podmínek. To může být na paměti, že britská právníci již dříve uvedl, že EU neměla žádný právní základ, požadovat náhradu jiné než pravidelné příspěvky do rozpočtu, do dne odchodu. Měnových stratégů, většina z nich, jsou toho názoru, že Libra má již viděli dno vůči Euru, Jenu a americkému dolaru. Libra, která zůstává podhodnocen, a to především v nižší vzhledem k medvědí sentiment, spíše než fundamenty, může prudce stoupat, v případě vzájemné dohody mezi UK a EU.

Minulý týden Japonský statistický Úřad oznámil, 0,5% zvýšení spotřebitelských cen v červenci, ve srovnání s 0,4% růstu v předchozím měsíci, a to v souladu s odhady analytiků. Nicméně, to nemělo mít žádný dopad na Jenu. Prudký nárůst cen komodit je jeden z důvodů, pro Jenu zůstane slabá. Japonsko, které má jen málo přírodních zdrojů, dovozu téměř všech surovin potřebných pro jeho odvětví. Nedávný prudký nárůst cen komodit (železná ruda, koksovatelné uhlí a zemní plyn) výrazně zvýšil dovoz. V Květnu se průměrná dovozní cena železné rudy byla ¥8,888 za tunu, a to až 60% z ¥5,546 za tunu v loňském roce. Navíc, rally v ceně námořní koksovatelného uhlí na 200 dolarů za tunu je také mít negativní dopad na obchodní bilanci Japonska.

Konečně, komentuje Severní Korea, US Pacific command mluvčí a velitel David Benham řekl, že rakety nepředstavují hrozbu pro Severní Americe nebo US vojenská zařízení v Guam. Prohlášení značně rozptýlené napětí. To by také snížit poptávku po Jenu. Proto očekáváme, že pár GBPJPY rally ve dnech, které přijdou.

Na GBPJPY dvojice získala podporu na 140.50. Kromě toho, RSI, momentum indikátor má také přešel nad čtení 50. Můžeme tedy očekávat, že bullishness pokračovat.

Dlouhou pozici na GBPJPY dvojice by být nejvíce ideální obchod. Přejeme vstoupit blízkosti 141.50 a místo stop loss níže 140.30. Dlouhé pozice se budou prodávat v blízkosti 142.60.

Těžit z uptrend, díváme se na možnosti investování do opce. Jít do toho obchodu, požadujeme smlouvy zůstávají aktivní po dobu jednoho týdne. Navíc, měna kříž by měl být obchodování v blízkosti 141.50.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: